Windrush Junior & Adult Aquathlon

 

This is a sortable and searchable table.

When browsing with a mobile device, you can slide the page to show all the data.

If there are any queries then please do not hesitate to contact us at This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  Full Results download

 Last Updated 14:30 26/06/17

TriStar Start

 Girls

TriStar Start Girls
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time
1 Poppy Lockhart 5 Unattached 1 1:14.2 1 1:10.0 2 2:38.5 5:02.8
2 Emilia Barmby 4 Windrush Triathlon Club 2 1:24.0 2 1:13.6 1 2:27.6 5:05.4
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time

Boys

TriStar Start Boys
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time
1 Oscar Pickering 1 Unattached 1 0:56.1 1 1:16.0 1 2:19.6 4:31.8
2 William Siderfin 3 Unattached 3 1:33.4 3 1:54.1 2 2:37.0 6:04.7
3 Jesse Benfield 2 Windrush Triathlon Club 2 1:27.4 2 1:54.1 3 2:48.7 6:10.3
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time

TriStar 1

 Girls

TriStar 1 Girls
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time
1 Beatrice Pickering 17 Unattached 2 1:46.6 1 0:58.8 2 4:23.2 7:08.7
2 Isabel Rayment 24 Unattached 3 2:00.0 2 1:03.4 1 4:21.0 7:24.6
3 Sophie Parry 23 Unattached 5 2:19.9 3 1:10.3 3 5:08.4 8:38.7
4 Lola Richards 20 Unattached 1 1:46.4 7 1:44.3 7 5:29.7 9:00.5
5 Evie Stewart 30 Windrush Triathlon Club 6 2:20.3 5 1:23.2 4 5:17.0 9:00.5
6 Emilia Cousins 32 Unattached 7 2:27.1 8 2:11.6 6 5:19.4 9:58.1
7 Finn Semmens 33 Windrush Triathlon Club 9 2:37.2 4 1:12.0 9 6:10.0 9:59.3
8 Maya Mackay 22 Unattached 4 2:13.2 10 2:56.2 5 5:17.4 10:26.9
9 Zara Barmby 29 Windrush Triathlon Club 8 2:32.1 6 1:26.2 10 6:31.1 10:29.5
10 Nerys Meeran 16 Unattached 10 3:04.8 9 2:22.5 8 5:35.5 11:02.9
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time

Boys

TriStar 1 Boys
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time
1 Max Ronzeau-James 34 Windrush Triathlon Club 2 2:01.7 2 1:12.9 3 4:52.8 8:07.5
2 Barney Benfield 18 Windrush Triathlon Club 4 2:26.5 1 0:56.6 4 5:05.4 8:28.6
3 James Rodger 35 Unattached 3 2:14.0 4 1:42.0 1 4:43.5 8:39.5
4 Arthur Vincent 19 South London Harriers 1 1:55.9 7 1:58.6 2 4:48.5 8:43.1
5 Max Evans-Allder 28 Windrush Triathlon Club 5 2:30.5 5 1:44.7 6 5:20.4 9:35.7
6 Edward Siderfin 25 Unattached 6 2:48.4 6 1:55.0 5 5:08.7 9:52.2
7 Aiden Branson-Simmons 31 Unattached 7 3:20.4 3 1:38.2 7 6:18.4 11:17.1
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time

TriStar 2

 Girls

TriStar 2 Girls
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time
1 Naomi Gale 43 Unattached 2 3:48.8 2 1:29.8 1 9:55.8 15:14.6
2 Kate Foster 40 7Oaks Tri Club 3 4:00.4 1 1:03.4 3 10:54.4 15:58.4
3 Myfanwy Meeran 37 Unattached 7 4:44.2 5 1:52.6 2 10:14.8 16:51.6
4 Nina Angelini 45 Unattached 4 4:05.5 3 1:40.8 5 12:44.2 18:30.6
5 Madeleine Harrower 48 Windrush Triathlon Club 6 4:40.9 4 1:52.4 4 12:11.5 18:44.9
6 May Angelini 44 Unattached 1 3:35.5 7 2:11.8 6 14:40.3 20:27.7
7 Lia Rocholl-Ney 51 Unattached 5 4:40.6 6 1:53.3 7 14:44.5 21:18.6
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time

Boys

TriStar 2 Boys
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time
1 Christopher Richardson 38 Unattached 1 3:02.8 3 1:01.1 2 9:04.9 13:08.9
2 Tom Connellan 42 Windrush Triathlon Club 2 3:42.2 1 0:52.1 3 9:18.0 13:52.5
3 Oliver Dobson 39 Unattached 4 4:18.4 2 0:59.2 4 9:47.7 15:05.4
4 Otto Meyric-Rothstein 50 Windrush Triathlon Club 5 4:24.6 7 1:53.1 1 9:03.9 15:21.7
5 James Fuglestad 41 Windrush Triathlon Club 7 4:46.5 4 1:10.2 5 10:05.8 16:02.6
6 William Rodger 49 Unattached 3 4:07.6 6 1:37.7 6 10:22.6 16:07.9
7 Stefan Parry 46 Unattached 6 4:24.8 5 1:33.3 7 11:40.6 17:38.8
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time

TriStar 3

 Girls

TriStar 3 Girls
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time
1 Olivia Boyle 55 Unattached 1 4:35.2 2 0:58.4 2 14:37.9 20:11.6
2 Madeleine Smith-Londono 54 Crystal Palace Triathletes 2 5:55.4 1 0:57.7 1 14:34.8 21:27.9
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time

Boys

TriStar 3 Boys
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time
1 Joshua Penfold 53 Windrush Triathlon Club 1 5:53.2 1 1:01.1 1 11:20.7 18:15.1
Overall Place Name Bib No Club Swim Rank Swim Time T1 Rank T1 Time Run Rank Run Time Chip Time

Try-a-Tri

 Girls & Boys

Tri-a-Try
Overall Place Name Bib No Gender Gender Place Category Category Place Swim Time T1 Rank T1 Time Run Time Finish Time Club
1 Ava Kennedy 15 F 1 Try-a-Tri 100 Girls 1 2:12.1 1 1:25.4 5:26.4 9:04.0 Unattached
2 Rafe Collier 21 M 1 Try-a-Tri 100 Boys 1 2:41.5 2 2:57.7 4:51.9 10:31.2 Unattached
Overall Place Name Bib No Gender Gender Place Category Category Place Swim Time T1 Rank T1 Time Run Time Finish Time Club

 Girls & Boys

Try-a-Tri 50
Overall Place Name Bib No Swim Time T1 Rank T1 Time Run Time Finish Time Club
1 Leo Demetriou Fox 7 0:57.3 1 1:12.6 2:48.6 4:58.6 Windrush Triathlon Club
2 Findlay Ferguson-smith 6 1:03.2 2 1:15.7 2:46.8 5:05.8 Windrush Triathlon Club
3 Alfie Bryan 9 1:19.6 3 1:37.4 2:32.4 5:29.4 Unattached
4 Mathilde Dickenson 13 0:59.1 5 3:01.1 2:29.2 6:29.5 Unattached
5 Summer Mackay 11 1:45.8 4 2:43.5 2:53.2 7:22.6 Unattached
Overall Place Name Bib No Swim Time T1 Rank T1 Time Run Time Finish Time Club

 Girls & Boys

Try-a-Tri 50/500
Overall Place Name Bib No Swim Time T1 Rank T1 Time Run Time Finish Time Club
1 Chloe Williams 10 1:11.9 1 1:21.7 3:03.5 5:37.2 Unattached
2 Rhoda Collier 12 1:57.5 2 1:32.8 2:48.7 6:19.1 Unattached
Overall Place Name Bib No Swim Time T1 Rank T1 Time Run Time Finish Time Club

Adults

Windrush Adult Aquathlon
Overall Place Name Bib No Gender Gender Place Category Category Place Swim Time T1 Time Run Time Finish Time Club
1 Nick Flower 210 M 1 M 30 - 39 1 7:23.3 0:56.1 17:37.1 25:56.6 Windrush Triathlon Club
2 Michael Dowds 176 M 2 M 19 - 29 1 7:19.1 0:47.7 17:55.4 26:02.2 Crystal Palace Triathletes
3 Euan Lees 179 M 3 M 40 - 49 1 7:18.9 0:57.9 17:58.5 26:15.4 Ful-on-Tri
4 Charlie Elliott 186 M 4 M 30 - 39 2 7:57.8 0:53.3 17:44.7 26:35.9 Ful-on-Tri
5 Tom Blanshard 183 M 5 M 19 - 29 2 7:04.5 0:44.0 18:47.6 26:36.2 Clapham Chasers
6 Riccardo Composto 193 M 6 M 30 - 39 3 7:43.7 0:47.4 18:11.7 26:42.9 Clapham Chasers
7 Romain Benvenuto 184 M 7 M 30 - 39 4 8:15.4 0:49.3 18:27.6 27:32.5 Serpentine RC
8 Rob Parry 198 M 8 M 30 - 39 5 6:36.9 2:37.1 18:18.5 27:32.6 Crystal Palace Triathletes
9 Matthew White 185 M 9 M 40 - 49 2 7:57.0 0:52.9 20:12.8 29:02.8 Crystal Palace Triathletes
10 Steven Leonard 190 M 10 M 30 - 39 6 8:12.4 0:49.8 20:12.8 29:15.1 Clapham Chasers
11 Ben Hieatt-Smith 192 M 11 M 30 - 39 7 8:25.9 0:57.7 20:01.3 29:25.0 South London Harriers
12 Laurie Pope 61 M 12 M Youth 1 8:16.6 1:21.2 20:05.8 29:43.7 Windrush Triathlon Club
13 Spencer Sutcliff 203 M 13 M 40 - 49 3 8:29.5 1:08.9 20:19.2 29:57.7 LFB
14 Kamal Jabre 195 M 14 M 40 - 49 4 8:26.5 1:00.0 20:40.7 30:07.3 Optima Racing Team
15 Adam Woolgar 145 M 15 M 30 - 39 8 7:50.1 1:06.2 21:16.5 30:12.9 Unattached
16 Christian Moxon 168 M 16 M 30 - 39 9 9:25.9 1:02.2 19:52.5 30:20.7 Clapham Chasers
17 Simon Needle 204 M 17 M 30 - 39 10 8:20.6 1:01.6 21:01.1 30:23.4 Serpentine RC
18 Rob Argles 161 M 18 M 50 ++ 1 8:58.7 0:47.1 20:38.6 30:24.4 Ful-on-Tri
19 Becky Goodwin 191 F 1 F 30 - 39 1 9:09.2 0:53.5 20:41.6 30:44.3 Windrush Triathlon Club
20 Lloyd Collier 172 M 19 M 40 - 49 5 10:36.2 1:29.5 18:48.2 30:54.0 Windrush Triathlon Club
21 Ellie Riley 162 F 2 F 30 - 39 2 9:30.8 1:02.9 20:30.5 31:04.2 Windrush Triathlon Club
22 Dale Perini 146 M 20 M 30 - 39 11 10:19.8 0:55.5 19:52.1 31:07.5 Clapham Chasers
23 Christine Lutsch 170 F 3 F 30 - 39 3 8:45.8 0:58.5 21:27.5 31:11.9 Serpentine RC
24 Katie Balme 59 F 4 F Youth 1 9:43.5 1:13.0 20:17.2 31:13.8 Unattached
25 Russell Speechley 147 M 21 M 30 - 39 12 9:38.9 1:07.0 20:30.8 31:16.8 Windrush Triathlon Club
26 Natasha Raggett 175 F 5 F 19 - 29 1 7:33.9 1:11.9 22:34.5 31:20.4 Crystal Palace Triathletes
27 Jack Davidson 206 M 22 M 19 - 29 3 7:35.7 1:17.3 22:29.2 31:22.4 Clapham Chasers
28 Mischa Balen 141 M 23 M 30 - 39 13 11:44.7 1:11.7 18:30.3 31:26.8 Unattached
29 Max Tollemache 130 M 24 M 30 - 39 14 9:57.8 1:10.0 20:21.4 31:29.2 Fulham Running Club
30 Neil Macgregor 152 M 25 M 30 - 39 15 7:57.9 1:39.6 22:04.9 31:42.5 7Oaks Tri Club
31 Paulius Serafinas 153 M 26 M 30 - 39 16 8:22.7 2:15.7 21:05.7 31:44.2 Unattached
32 Martin Leat 166 M 27 M 50 ++ 2 9:47.1 0:57.8 21:11.1 31:56.0 Crystal Palace Triathletes
33 Mark Livingstone 182 M 28 M 30 - 39 17 7:26.8 1:22.1 23:18.9 32:07.9 Tribe
34 Laura Addis 157 F 6 F 30 - 39 4 8:59.7 1:24.1 21:47.5 32:11.5 Windrush Triathlon Club
35 Oliver Pope 60 M 29 M Youth 2 7:21.7 1:43.0 23:08.3 32:13.1 Unattached
36 Bono Vincent 136 M 30 M 30 - 39 18 10:35.9 1:01.0 20:41.6 32:18.6 Clapham Chasers
37 Doug McTavish 209 M 31 M 30 - 39 19 8:41.8 1:32.6 22:13.3 32:27.8 Clapham Chasers
38 Nell Kenny 189 F 7 F 30 - 39 5 8:31.6 1:03.0 22:53.9 32:28.5 Ful-on-Tri
39 Dan Hollas 199 M 32 M 40 - 49 6 8:04.1 1:14.7 23:10.1 32:29.0 Unattached
40 Saffron Pineger 173 F 8 F 30 - 39 6 9:52.0 0:55.2 21:44.3 32:31.6 Windrush Triathlon Club
41 Jonathan Finch 160 M 33 M 30 - 39 20 10:25.6 0:56.0 21:13.2 32:34.9 Unattached
42 Cormac Toomey 164 M 34 M 30 - 39 21 10:22.7 1:31.3 20:59.2 32:53.4 Clapham Chasers
43 Ryan Percy 140 M 35 M 30 - 39 22 9:54.8 1:26.3 21:41.5 33:02.7 Unattached
44 Jon Dobbs 104 M 36 M 40 - 49 7 8:43.2 1:12.6 23:13.6 33:09.4 Kingfisher tri
45 Sian Morgan 196 F 9 F 19 - 29 2 9:05.0 1:16.8 22:55.0 33:16.9 Ful-on-Tri
46 Martin Rafferty 110 M 37 M 40 - 49 8 10:42.2 1:00.3 21:40.7 33:23.4 Crystal Palace Triathletes
47 Jane Ford 159 F 10 F 30 - 39 7 9:28.9 1:06.0 22:56.5 33:31.5 Crystal Palace Triathletes
48 Lynda Cameron 65 F 11 F 19 - 29 3 9:36.5 1:35.1 22:22.8 33:34.5 Unattached
49 Frank Ducomble 135 M 38 M 40 - 49 9 10:25.5 1:29.4 21:48.3 33:43.2 Clapham Chasers
50 Nicholas Rao 151 M 39 M 19 - 29 4 11:07.0 1:28.0 21:22.9 33:58.0 Windrush Triathlon Club
51 David Sandars 181 M 40 M 40 - 49 10 8:51.4 1:47.1 23:30.9 34:09.5 Unattached
52 Gareth Robson 158 M 41 M 50 ++ 3 9:03.8 1:40.6 23:28.1 34:12.6 Crystal Palace Triathletes
53 Freddie Holt 148 M 42 M 19 - 29 5 10:20.7 1:20.8 22:35.4 34:17.0 Windrush Triathlon Club
54 Paul Crompton 144 M 43 M 50 ++ 4 10:43.0 1:50.7 21:43.3 34:17.2 Kent AC
55 Mat Fahey 108 M 44 M 40 - 49 11 8:49.3 2:04.2 23:27.5 34:21.2 Unattached
56 Piers Jennings 82 M 45 M 30 - 39 23 11:00.7 1:56.6 21:33.1 34:30.6 Unattached
57 Julian Barrett 154 M 46 M 40 - 49 12 9:52.0 1:15.5 23:27.1 34:34.7 Unattached
58 Amy Jordan 142 F 12 F 30 - 39 8 10:20.6 1:13.8 23:03.4 34:37.9 Ful-on-Tri
59 Guy Reder 74 M 47 M 30 - 39 24 13:05.1 1:33.6 20:26.6 35:05.5 Unattached
60 Alicja Furmanczyk 75 F 13 F 30 - 39 9 12:39.9 1:15.9 21:14.7 35:10.6 Windrush Triathlon Club
61 Lisa Hansen 187 F 14 F 30 - 39 10 7:39.2 2:10.9 25:28.8 35:19.0 Unattached
62 Rick Bateson 112 M 48 M 40 - 49 13 11:17.5 1:12.8 23:02.8 35:33.2 Tribe
63 Katrina Murphy 107 F 15 F 19 - 29 4 12:54.8 1:31.5 21:45.1 36:11.5 Unattached
64 Lucinda Springett 129 F 16 F 30 - 39 11 10:30.2 1:17.8 24:31.8 36:19.9 Ful-on-Tri
65 Victoria Carter 100 F 17 F 40 - 49 1 13:49.2 1:29.1 21:14.4 36:32.8 Unattached
66 Alison Purnell 117 F 18 F 50 ++ 1 11:38.5 1:35.2 23:22.8 36:36.5 Crystal Palace Triathletes
67 Douglas Cameron 86 M 49 M 19 - 29 6 16:00.0 1:57.8 18:43.9 36:41.8 Unattached
68 Nick McNamara 126 M 50 M 50 ++ 5 10:40.5 1:07.7 24:54.8 36:43.1 South London Harriers
69 Miles Atkinson 134 M 51 M 30 - 39 25 9:27.7 2:03.0 25:19.0 36:49.8 Unattached
70 Justin Siderfin 79 M 52 M 40 - 49 14 15:39.7 1:05.8 20:07.2 36:52.8 Windrush Triathlon Club
71 Kim Idzikowska 194 F 19 F 30 - 39 12 8:28.6 1:40.6 26:45.2 36:54.5 Windrush Triathlon Club
72 Nacho Oleary 95 M 53 M 30 - 39 26 12:02.2 1:19.6 23:47.8 37:09.6 Unattached
73 Kate Chhatwal 150 F 20 F 40 - 49 2 10:36.0 2:01.3 24:52.6 37:30.0 Unattached
74 Urszula Donigiewicz 139 F 21 F 19 - 29 5 9:22.8 1:18.8 27:28.8 38:10.4 Windrush Triathlon Club
75 Coralie Frost 115 F 22 F 19 - 29 6 11:21.1 1:56.4 24:56.0 38:13.6 Serpentine RC
76 Juliann Canty 66 F 23 F 30 - 39 13 11:14.6 1:57.8 25:04.2 38:16.8 Clapham Chasers
77 Nicholas Bayliss 200 M 54 M 19 - 29 7 9:50.3 2:19.8 26:07.4 38:17.6 Unattached
78 Donald Henry 167 M 55 M 40 - 49 15 14:40.5 2:08.8 21:53.7 38:43.0 Unattached
79 Roanna Doleman 88 F 24 F 19 - 29 7 11:54.7 1:22.0 26:00.6 39:17.3 Unattached
80 Tansie McNamara 57 F 25 F Youth 2 8:11.0 1:21.5 29:55.1 39:27.7 South London Harriers
81 John Warton 119 M 56 M 50 ++ 6 12:38.9 1:13.8 25:40.3 39:33.2 Clapham Chasers
82 David Crockwell 113 M 57 M 50 ++ 7 11:18.1 2:17.0 26:11.3 39:46.5 Crystal Palace Triathletes
83 Caroline Macgregor 102 F 26 F 40 - 49 3 12:26.4 2:16.8 25:14.8 39:58.1 7Oaks Tri Club
84 Elizabeth Calnan 201 F 27 F 19 - 29 8 10:52.2 1:52.6 27:15.2 40:00.1 Unattached
85 Lorna John 76 F 28 F 30 - 39 14 13:26.9 1:12.7 25:25.1 40:04.8 Clapham Chasers
86 Sorcha Wakely 80 F 29 F 30 - 39 15 15:25.6 1:55.5 22:47.7 40:08.9 Unattached
87 Laura Hamilton 143 F 30 F 19 - 29 9 10:47.6 1:11.3 28:10.8 40:09.8 Serpentine RC
88 Jennifer Woolgar 128 F 31 F 30 - 39 16 11:17.2 1:20.6 27:33.4 40:11.3 Clapham Chasers
89 Sue Learoyd 105 F 32 F 50 ++ 2 10:32.7 1:37.2 28:13.3 40:23.3 Unattached
90 Cheryl Duncan 91 F 33 F 40 - 49 4 13:09.9 1:29.3 26:04.2 40:43.5 Unattached
91 Brigit Brown 125 F 34 F 50 ++ 3 11:59.6 1:36.4 27:07.8 40:43.9 Crystal Palace Triathletes
92 Emily Heath 64 F 35 F 19 - 29 10 12:03.7 1:51.2 27:05.3 41:00.3 Unattached
93 Simen Ruge 106 M 58 M 30 - 39 27 11:37.1 1:30.4 28:04.7 41:12.3 Unattached
94 Mark Dickenson 87 M 59 M 40 - 49 16 12:53.2 2:10.6 26:10.5 41:14.5 Unattached
95 Haren Thillainathan 56 M 60 M 40 - 49 17 12:58.1 2:25.6 26:10.9 41:34.7 Windrush Triathlon Club
96 Rebecca Doleman 89 F 36 F 19 - 29 11 12:51.1 1:43.6 27:25.4 42:00.1 Unattached
97 Alice Wilson 63 F 37 F 19 - 29 12 11:03.1 1:29.9 29:34.6 42:07.6 Unattached
98 Amy Cameron 73 F 38 F 30 - 39 17 10:43.2 2:37.6 28:49.4 42:10.4 Unattached
99 Kim Savage 85 F 39 F 30 - 39 18 13:32.6 1:31.5 27:20.0 42:24.2 Windrush Triathlon Club
100 Carolyn McNamara 101 F 40 F 40 - 49 5 14:32.9 1:41.4 26:15.7 42:30.1 South London Harriers
101 Katy Heald 68 F 41 F 30 - 39 19 12:38.1 2:01.0 28:26.4 43:05.6 Unattached
102 Louise West 83 F 42 F 40 - 49 6 14:11.7 2:00.4 27:09.7 43:21.9 Unattached
103 Lydia Levy 70 F 43 F 19 - 29 13 11:58.4 2:08.2 29:56.8 44:03.6 Windrush Triathlon Club
104 Amy Doman 155 F 44 F 30 - 39 20 10:58.1 2:14.2 30:54.1 44:06.4 Unattached
105 Philip Logoreci 71 M 61 M 50 ++ 8 14:29.4 1:43.2 27:57.3 44:10.0 Clapham Chasers
106 Michael McGettigan 72 M 62 M 30 - 39 28 14:20.6 1:44.5 28:27.4 44:32.6 Clapham Chasers
107 Siobhan Wakely 90 F 45 F 40 - 49 7 18:19.6 1:38.6 24:37.5 44:35.7 Serpentine RC
108 Rohati Chapman 67 F 46 F 40 - 49 8 13:14.9 2:13.8 29:58.9 45:27.8 Unattached
109 Clare Williams 81 F 47 F 40 - 49 9 11:23.0 1:21.4 33:01.9 45:46.4 Unattached
110 Gillian Ackland-Vincent 121 F 48 F 40 - 49 10 12:36.4 1:29.4 31:45.1 45:51.0 South London Harriers
111 Shelley Silas 78 F 49 F 50 ++ 4 15:20.4 2:31.2 30:23.1 48:14.9 Unattached
112 Geraldine Finucane 77 F 50 F 30 - 39 21 13:27.9 2:39.0 33:25.5 49:32.6 Clapham Chasers
113 Anna Semmens 84 F 51 F 30 - 39 22 13:49.9 2:40.6 33:51.9 50:22.6 Unattached
Overall Place Name Bib No Gender Gender Place Category Category Place Swim Time T1 Time Run Time Finish Time Club

 

What's My Time