Ayrodynamic Turkey Trot

 

This is a sortable and searchable table.

When browsing with a mobile device, you can slide the page to show all the data.

Provisional Results

If there are any queries then please do not hesitate to contact us at This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

These are your actual race timings, on Runbritian Results they will be rounded up to the nearest second.

Please follow link for full explanation on Why This Is Done. Runbritian Results de-mystified

 10 Km Turkey Trot Results       5 Km Turkey Trot Results

 Last Updated 13:45 27/12/16

10 km Turkey Trot Road Race

Turkey Trot 10 km
Overall Place Gun Time Name Club Bib Gender Gender Place Category Category Place Pace Chip Time
1 29:58.3 Luke Traynor Giffnock North AAC 671 M 1 MSnr 1 3:00/K 29:57.1
2 32:54.1 Neil Renault Edinburgh AC 612 M 2 MSnr 2 3:17/K 32:53.0
3 33:09.8 Richard Mair Kilmarnock H & AC 506 M 3 MSnr 3 3:19/K 33:08.8
4 33:52.2 Kerry-Liam Wilson Ronhill Cambuslang Harriers 693 M 4 MV40 1 3:23/K 33:51.1
5 34:28.3 Iain MacDonald Edinburgh Athletic Club 498 M 5 MSnr 4 3:27/K 34:26.8
6 34:43.0 Euan Webster Aberdeen AAC 683 M 6 MSnr 5 3:28/K 34:42.0
7 35:17.9 Steven Prentice North East Marathon Club 605 M 7 MV40 2 3:32/K 35:16.8
8 35:18.1 Andrew Bonner Giffnock North AAC 331 M 8 MSnr 6 3:32/K 35:16.5
9 35:30.2 Kenneth Neill Ayr Seaforth AAC 588 M 9 MSnr 7 3:33/K 35:28.6
10 35:57.6 Darren McQuade Bellahouston Harriers 562 M 10 MSnr 8 3:36/K 35:55.9
11 36:03.2 Brian Douglas Cambuslang Harriers 399 M 11 MV40 3 3:36/K 36:01.9
12 36:32.9 Iain Craven Edinburgh Athletic Club 379 M 12 MSnr 9 3:39/K 36:31.1
13 36:40.1 Avril Mason Shettleston Harriers 514 F 1 FV40 1 3:40/K 36:38.8
14 36:59.6 Luke Chamberlain Giffnock North AAC 366 M 13 MV40 4 3:42/K 36:57.5
15 37:10.2 Craig Ross Glasgow Triathlon Club 625 M 14 MSnr 10 3:43/K 37:08.8
16 37:11.8 Tom Jessop Ayrodynamic Triathlon Club 464 M 15 MSnr 11 3:43/K 37:09.6
17 37:15.4 Matt Kasten Unattached 471 M 16 MSnr 12 3:42/K 36:58.1
18 37:19.9 Paul Bowden The Stragglers Running Club 333 M 17 MSnr 13 3:44/K 37:18.5
19 37:23.0 Paul Lafferty Irvine Running Club 486 M 18 MSnr 14 3:44/K 37:20.7
20 37:23.8 Ruairidh MacDonald Bellahouston Harriers 497 M 19 MSnr 15 3:44/K 37:19.6
21 37:34.4 Craig Ferguson Unattached 407 M 20 MSnr 16 3:44/K 37:21.4
22 37:36.5 Paul Kernohan Cambuslang Harriers 481 M 21 MSnr 17 3:45/K 37:32.1
23 37:41.5 Chris Lorimer Unattached 492 M 22 MSnr 18 3:46/K 37:39.0
24 37:47.8 Graeme Kafka Unattached 470 M 23 MSnr 19 3:46/K 37:44.9
25 37:49.0 Claire Somerton Cambridge & Coleridge AC 650 F 2 FSnr 1 3:47/K 37:45.7
26 37:56.6 Calum MacDonald Ayr Seaforth AAC 496 M 24 MSnr 20 3:47/K 37:54.6
27 37:58.6 Andrew Pearson Metro Aberdeen Running Club 600 M 25 MSnr 21 3:48/K 37:56.1
28 37:58.7 James Connelly Kilmarnock H & AC 370 M 26 MV40 5 3:48/K 37:56.1
29 38:01.6 Iain Murdoch Stockport Harriers & AC 579 M 27 MV40 6 3:48/K 37:59.9
30 38:07.5 Andrew Hutcheson G72 Tri 459 M 28 MSnr 22 3:49/K 38:05.7
31 38:23.7 Sam Joseph Swansea Harriers AC 469 M 29 MSnr 23 3:50/K 38:19.6
32 38:34.6 Robbie Dunlop Dundee Road Runners AC 403 M 30 MSnr 24 3:51/K 38:32.8
33 38:40.0 Connell Drummond Kilmarnock H & AC 401 M 31 MV40 7 3:52/K 38:38.0
34 38:40.8 Ronan Anderson Fleet Feet Triathlon 306 M 32 MSnr 25 3:52/K 38:37.8
35 38:41.7 Neil Robbins Hamilton Harriers 618 M 33 MV50 1 3:52/K 38:39.7
36 38:43.1 Patrick Gibbons Garscube Harriers 418 M 34 MV40 8 3:52/K 38:40.2
37 38:48.0 Kieran Pugh Strathclyde University Harriers 607 M 35 MSnr 26 3:53/K 38:45.0
38 38:53.2 Adrian Young Unattached 696 M 36 MSnr 27 3:53/K 38:53.2
39 38:59.0 Charles Graham-Marr Central Athletics 428 M 37 MV50 2 3:54/K 38:56.6
40 39:21.6 Ollie Traynor Bellahouston Road Runners 670 M 38 MSnr 28 3:56/K 39:18.9
41 39:22.2 Brian Hughes Glasgow South Road Runners 456 M 39 MV60 ++ 1 3:56/K 39:19.0
42 39:24.6 Matt Pearce Troon Tortoises AC 599 M 40 MV40 9 3:56/K 39:22.0
43 39:42.1 Joe Chambers Springburn Harriers 367 M 41 MSnr 29 3:57/K 39:34.0
44 39:43.7 Laura Wallace Ayr Seaforth AAC 680 F 3 FSnr 2 3:58/K 39:41.5
45 39:44.5 Jim Phillips Troon Tortoises AC 602 M 42 MV40 10 3:58/K 39:41.2
46 39:50.4 Tony Carroll Kilbarchan Amateur Athletic Club 363 M 43 MV40 11 3:59/K 39:47.4
47 39:51.3 Fraser McPhail Troon Tortoises AC 561 M 44 MV40 12 3:59/K 39:48.3
48 39:52.4 Lindsey Currie Dumbarton AAC 387 F 4 FV40 2 3:59/K 39:49.2
49 40:00.5 Jill Smylie Giffnock North AAC 647 F 5 FSnr 3 4:00/K 39:58.1
50 40:07.2 David McMillan G72 Tri 555 M 45 MSnr 30 4:00/K 40:00.3
51 40:09.8 Colin Reilly Unattached 611 M 46 MSnr 31 4:00/K 40:00.7
52 40:13.5 Mark Caldwell Ayr Seaforth AAC 357 M 47 MV40 13 4:01/K 40:09.3
53 40:35.7 John Allan Troon Tortoises AC 305 M 48 MSnr 32 4:03/K 40:30.4
54 40:41.6 Alasdair Meldrum Ayr Seaforth AAC 566 M 49 MV40 14 4:04/K 40:39.6
55 40:49.9 Marcus Whyte Motherwell AC 689 M 50 MSnr 33 4:04/K 40:41.4
56 40:56.1 John Tougher Kilmarnock H & AC 667 M 51 MV40 15 4:05/K 40:50.3
57 40:57.6 Ralph Connolly Victoria Park City of Glasgow AC 371 M 52 MV50 3 4:05/K 40:53.8
58 41:08.8 Robin Jamieson Schaeffer BMW 463 M 53 MSnr 34 4:06/K 40:56.8
59 41:09.6 Paul Houston Bellahouston Harriers 454 M 54 MV40 16 4:07/K 41:05.3
60 41:15.8 Charlene Kelly Dumbarton AAC 476 F 6 FSnr 4 4:07/K 41:12.4
61 41:21.2 Chris Liddle Unattached 491 M 55 MSnr 35 4:07/K 41:14.7
62 41:33.7 Martin Graham Unattached 657 M 56 MSnr 36 4:09/K 41:25.9
63 41:53.9 Alasdair James Unattached 461 M 57 MSnr 37 4:11/K 41:47.5
64 41:54.0 Chris James Skye and Lochalsh Running Club 460 M 58 MSnr 38 4:11/K 41:47.9
65 41:55.5 John Somerville Unattached 652 M 59 MSnr 39 4:11/K 41:51.7
66 41:57.7 Andy Whiteford Unattached 688 M 60 MSnr 40 4:11/K 41:54.2
67 42:15.2 Kirsty Alexander Kilmarnock H & AC 303 F 7 FV40 3 4:13/K 42:09.2
68 42:26.5 Brian McGhee Unattached 539 M 61 MSnr 41 4:14/K 42:16.6
69 42:26.5 Sean Barron Unattached 319 M 62 MSnr 42 4:13/K 42:11.6
70 42:28.5 Donald Cameron Unattached 360 M 63 MSnr 43 4:14/K 42:21.2
71 42:34.6 Alastair MacLachlan Bellahouston Road Runners 503 M 64 MV50 4 4:15/K 42:31.8
72 42:36.8 Stewart McAllister Kilmarnock H & AC 698 M 65 MSnr 44 4:15/K 42:28.7
73 42:40.6 Alan Auld Unattached 312 M 66 MV40 17 4:16/K 42:36.8
74 42:42.9 Alasdair Murray Kilmarnock H & AC 584 M 67 MV40 18 4:16/K 42:36.2
75 42:46.2 Natalie Somerville Maryhill Harriers 651 F 8 FSnr 5 4:16/K 42:44.1
76 42:52.9 Emma Baxter Greenock Glenpark Harriers 320 F 9 FSnr 6 4:17/K 42:48.8
77 42:59.9 Brian Davidson Dunbar Running Club 391 M 68 MV40 19 4:18/K 42:56.8
78 43:03.1 Andrew McCormick Portobello Running Club 528 M 69 MV40 20 4:17/K 42:52.5
79 43:10.5 Laurence Baker Ayr Seaforth AAC 314 M 70 MV50 5 4:19/K 43:07.4
80 43:10.8 Katie Sampson Ferranti AAC 631 F 10 FSnr 7 4:19/K 43:07.4
81 43:24.4 Murray McAlpine Hamilton Harriers 519 M 71 MSnr 45 4:18/K 43:01.3
82 43:31.4 Davie Jones Ayr Seaforth AAC 468 M 72 MV40 21 4:21/K 43:27.2
83 43:31.9 David Ferguson Unattached 410 M 73 MSnr 46 4:20/K 43:21.8
84 43:50.8 Gordon McNab Unattached 557 M 74 MV40 22 4:22/K 43:43.9
85 43:51.8 William Gough Unattached 423 M 75 MV40 23 4:22/K 43:44.1
86 43:56.3 Adam McCalmont Unattached 523 M 76 MSnr 47 4:23/K 43:51.6
87 43:58.7 Brian MacFarlane Unattached 500 M 77 MSnr 48 4:23/K 43:48.6
88 44:06.3 Mark Russell ATHelite Tri club 626 M 78 MV40 24 4:24/K 43:56.7
89 44:13.4 Liam Burns Unattached 355 M 79 MSnr 49 4:24/K 43:58.3
90 44:40.1 Karen Dobbie Edinburgh Athletic Club 396 F 11 FV50 1 4:28/K 44:35.2
91 44:46.6 Peter McManus East Coast Athletic club 554 M 80 MSnr 50 4:27/K 44:34.5
92 44:49.4 Scott McIntosh Ayr Seaforth AAC 543 M 81 MV40 25 4:28/K 44:42.4
93 44:53.2 Gerry Burns Unattached 354 M 82 MV40 26 4:28/K 44:43.6
94 44:53.9 Garry Henderson Unattached 448 M 83 MV50 6 4:29/K 44:50.4
95 44:55.7 Rodger Sangster Unattached 632 M 84 MV40 27 4:28/K 44:42.2
96 44:56.7 Ross Sinclair Unattached 642 M 85 MSnr 51 4:29/K 44:49.5
97 45:01.7 Ross Bickerstaff hamilto 328 M 86 MV50 7 4:28/K 44:38.5
98 45:04.8 Christopher Johnson Ayr Burners 465 M 87 MSnr 52 4:29/K 44:54.8
99 45:15.2 Stephen Heathcote Unattached 446 M 88 MSnr 53 4:29/K 44:54.9
100 45:19.3 Derek Cambers Unattached 358 M 89 MV50 8 4:31/K 45:12.7
101 45:24.6 Stuart Nibloe Kilmarnock H & AC 592 M 90 MSnr 54 4:32/K 45:18.1
102 45:31.8 Graham Ramage Calderglen Harriers 608 M 91 MV40 28 4:32/K 45:22.8
103 45:35.8 Gordon McLarnon Unattached 550 M 92 MSnr 55 4:32/K 45:20.5
104 45:37.8 Allan McWilliams Unattached 565 M 93 MV40 29 4:33/K 45:32.6
105 45:41.4 Jenni Conway St Albans Striders 372 F 12 FSnr 8 4:33/K 45:31.9
106 45:42.5 Tom Ryan Unattached 629 M 94 MSnr 56 4:34/K 45:37.2
107 45:44.0 Sarah Hunter Unattached 458 F 13 FV40 4 4:34/K 45:39.3
108 45:55.3 John Hannah Ayr Seaforth AAC 442 M 95 MV40 30 4:35/K 45:52.1
109 45:57.6 Valerie Martin www.dooleys-cycles.co.uk 509 F 14 FV50 2 4:35/K 45:53.7
110 46:10.1 Ian Hockey Unattached 452 M 96 MSnr 57 4:36/K 46:00.0
111 46:12.3 Sandra Reid Unattached 610 F 15 FV40 5 4:36/K 45:58.9
112 46:13.0 Christopher Smith Giffnock North AAC 646 M 97 MV50 9 4:37/K 46:07.3
113 46:19.4 Callum Meldrum Ayr Seaforth AAC 567 M 98 MU18 1 4:37/K 46:14.4
114 46:19.8 Andrew Chapman Unattached 368 M 99 MSnr 58 4:36/K 46:01.8
115 46:26.9 Stuart McColm Ayr Seaforth AAC 525 M 100 MV40 31 4:38/K 46:23.0
116 46:33.1 Kay Conneff Calderglen Harriers 369 F 16 FSnr 9 4:38/K 46:23.9
117 46:38.4 Richard Koiak Unattached 484 M 101 MSnr 59 4:38/K 46:24.1
118 46:41.9 Suzanne Boyle Bellahouston Harriers 338 F 17 FSnr 10 4:39/K 46:34.0
119 46:46.0 Andy Taylor Red Star AC 661 M 102 MV50 10 4:40/K 46:37.3
120 46:55.2 Leslie James Mc Derment Kilmarnock H & AC 517 M 103 MV40 32 4:41/K 46:46.9
121 47:00.8 Andrew Tuft Unattached 675 M 104 MV40 33 4:42/K 46:58.1
122 47:01.7 Michael Flinn Irvine Running Club 412 M 105 MV60 ++ 2 4:41/K 46:53.1
123 47:09.0 Neil Hunter Unattached 457 M 106 MV40 34 4:42/K 47:03.2
124 47:15.7 Alex Hill St Bees Triers 451 M 107 MV40 35 4:42/K 47:03.3
125 47:23.9 Elizabeth Mc Derment Kilmarnock H & AC 518 F 18 FV40 6 4:44/K 47:16.7
126 47:26.7 Rachel Borland Unattached 332 F 19 FV40 7 4:44/K 47:19.5
127 47:32.3 Ewen Walker Troon Tortoises AC 679 M 108 MV60 ++ 3 4:45/K 47:25.0
128 47:36.8 Nigel Robinson Unattached 621 M 109 MV40 36 4:45/K 47:29.6
129 47:43.6 Brian Dunn Ayr Seaforth AAC 405 M 110 MV50 11 4:46/K 47:41.1
130 47:47.5 Sharon McNicol Troon Tortoises AC 560 F 20 FSnr 11 4:45/K 47:34.4
131 47:51.8 Matt Ferguson Kilmarnock H & AC 408 M 111 MV60 ++ 4 4:46/K 47:38.8
132 48:13.0 Gary Crombie Unattached 384 M 112 MV40 37 4:48/K 48:03.6
133 48:18.2 Jim Kelly Unattached 478 M 113 MV50 12 4:49/K 48:07.6
134 48:21.3 David Butcher Hamilton Harriers 356 M 114 MV40 38 4:48/K 47:56.1
135 48:22.8 Laura Johnston Dumbarton AAC 466 F 21 FSnr 12 4:49/K 48:11.7
136 48:24.9 Alan MacDonald Unattached 495 M 115 MV50 13 4:50/K 48:20.7
137 48:27.4 David Graham G72 Tri 426 M 116 MSnr 60 4:50/K 48:19.4
138 48:29.7 Peter Taylor Unattached 662 M 117 MV60 ++ 5 4:50/K 48:19.4
139 48:33.0 Eric Baxter Unattached 321 M 118 MV60 ++ 6 4:50/K 48:21.4
140 48:33.8 Richard Thow Unattached 664 M 119 MV40 39 4:49/K 48:13.5
141 48:37.2 Chris Haran Unattached 443 M 120 MSnr 61 4:50/K 48:22.9
142 48:37.7 Gary Maurer Unattached 516 M 121 MSnr 62 4:50/K 48:23.7
143 48:51.6 Daniel Rollins Unattached 624 M 122 MSnr 63 4:52/K 48:39.6
144 48:57.8 Laura Bowden The Stragglers Running Club 334 F 22 FSnr 13 4:53/K 48:53.3
145 49:00.5 Paul Walker Unattached 678 M 123 MV40 40 4:53/K 48:53.2
146 49:03.3 Ailie Howat Unattached 455 F 23 FSnr 14 4:53/K 48:53.7
147 49:21.5 Ada Stewart Kirkintilloch Olympians 658 F 24 FV50 3 4:56/K 49:15.2
148 49:23.4 Joanne Simpson Unattached 641 F 25 FSnr 15 4:55/K 49:08.9
149 49:24.6 David Toner Unattached 666 M 124 MV40 41 4:56/K 49:18.4
150 49:28.0 John Slocombe Troon Tortoises AC 644 M 125 MV60 ++ 7 4:55/K 49:12.5
151 49:28.6 James Andrew Unattached 307 M 126 MV40 42 4:55/K 49:08.6
152 49:40.8 Rory Matheson Unattached 515 M 127 MSnr 64 4:56/K 49:24.0
153 49:44.6 Emma Kay Victoria Park City of Glasgow AC 473 F 26 FSnr 16 4:58/K 49:35.4
154 49:46.0 James Anthony Stevenson Scottish Fire & Rescue Service AC 655 M 128 MV50 14 4:58/K 49:35.0
155 49:51.6 Caileigh Cowan Unattached 377 F 27 FSnr 17 4:59/K 49:46.6
156 49:53.8 James Jones G72 Tri 467 M 129 MSnr 65 4:59/K 49:45.8
157 49:59.7 Kirsteen Milne Unattached 571 F 28 FSnr 18 4:59/K 49:47.7
158 50:10.9 Brian Darroch Kilmarnock H & AC 390 M 130 MV40 43 5:00/K 49:58.2
159 50:12.8 Richard Beaton G72 Tri 322 M 131 MV50 15 5:01/K 50:05.3
160 50:13.7 David Kelly Hamilton Harriers 477 M 132 MV50 16 4:59/K 49:49.9
161 50:13.7 Claire Rogerson Unattached 622 F 29 FSnr 19 5:00/K 49:56.9
162 50:13.8 Michael Waddington Unattached 676 M 133 MV40 44 5:00/K 50:02.2
163 50:14.4 Mhairi Ritchie Unattached 615 F 30 FSnr 20 5:00/K 50:02.1
164 50:15.3 Gillian Smith Perth Road Runners 645 F 31 FSnr 21 4:59/K 49:53.5
165 50:21.1 Paula Wilson Kilmarnock H & AC 690 F 32 FV40 8 5:02/K 50:15.6
166 50:25.1 Hilary Millar Giffnock North AAC 570 F 33 FV50 4 5:02/K 50:21.2
167 50:29.2 John Crombie Unattached 383 M 134 MV60 ++ 8 5:01/K 50:08.5
168 50:31.9 Anne Scott Unattached 634 F 34 FV40 9 5:02/K 50:22.4
169 50:43.1 Graham Crombie Unattached 385 M 135 MSnr 66 5:03/K 50:34.2
170 50:47.3 Andrew Guerin Unattached 436 M 136 MSnr 67 5:03/K 50:26.0
171 50:53.1 Stephen McGhee Unattached 540 M 137 MV40 45 5:05/K 50:48.2
172 50:59.7 Tarandeep Kaur Unattached 472 F 35 FSnr 22 5:06/K 50:55.5
173 51:05.1 Susan Beattie Kilmarnock H & AC 323 F 36 FV50 5 5:06/K 50:59.0
174 51:07.4 Stuart MacFarlane Unattached 499 M 138 MV60 ++ 9 5:06/K 50:57.4
175 51:07.9 Shirley MacNab Kirkintilloch Olympians 504 F 37 FV50 6 5:05/K 50:54.7
176 51:17.9 Shona Craven Unattached 380 F 38 FSnr 23 5:07/K 51:12.2
177 51:24.0 Andy Seville Unattached 636 M 139 MV50 17 5:07/K 51:07.2
178 51:26.9 Jacqui Atkinson Unattached 311 F 39 FV40 10 5:07/K 51:09.1
179 51:42.9 Kevin Lelland Unattached 490 M 140 MSnr 68 5:09/K 51:33.7
180 51:57.1 Kenny Weir Unattached 684 M 141 MV60 ++ 10 5:11/K 51:52.9
181 52:01.7 Andrew Bickerstaff Hamilton Harriers 329 M 142 MSnr 69 5:10/K 51:37.2
182 52:12.1 Peter Ryan Ryan Unattached 630 M 143 MV50 18 5:11/K 51:52.4
183 52:15.2 Ruth Kirk Ayr Seaforth AAC 482 F 40 FV40 11 5:13/K 52:10.6
184 52:28.8 John McBride Calderglen Harriers 521 M 144 MV50 19 5:12/K 52:02.4
185 52:31.3 Pauline Henderson Unattached 447 F 41 FV50 7 5:14/K 52:17.5
186 52:38.1 Yvonne Green Unattached 432 F 42 FV50 8 5:14/K 52:16.0
187 52:40.3 Pamela Bridge Team Turquoise 343 F 43 FV60++ 1 5:15/K 52:26.6
188 52:42.9 Brian Keenan Bellahouston Road Runners 474 M 145 MV40 46 5:15/K 52:29.3
189 52:47.2 Douglas Dickson Kilmarnock H & AC 394 M 146 MV50 20 5:16/K 52:39.1
190 52:51.8 David Galacher Unattached 416 M 147 MSnr 70 5:16/K 52:35.5
191 52:59.4 Jason Miles-Campbell Hamilton Harriers 568 M 148 MV40 47 5:15/K 52:29.7
192 53:04.7 Philip McEachen Unattached 535 M 149 MSnr 71 5:16/K 52:43.6
193 53:09.6 Graeme McKenzie Troon Tortoises AC 549 M 150 MV40 48 5:18/K 52:55.3
194 53:10.1 Maureen White Unattached 687 F 44 FV50 9 5:17/K 52:49.5
195 53:11.5 Meghan McDowall Unattached 534 F 45 FU18 1 5:18/K 52:59.3
196 53:11.7 Stephen McDowall Ayr Seaforth AAC 533 M 151 MV40 49 5:18/K 52:59.7
197 53:16.7 Alison Wheatley Unattached 686 F 46 FSnr 24 5:19/K 53:05.0
198 53:18.1 Matt Stretton ATHelite Tri club 660 M 152 MV40 50 5:19/K 53:07.3
199 53:19.9 Pamela Parker Kirkintilloch Olympians 597 F 47 FV50 10 5:19/K 53:08.4
200 53:20.7 Susan Alexander Unattached 304 F 48 FV50 11 5:16/K 52:44.9
201 53:28.4 Murray Sherriff-Short Troon Tortoises AC 638 M 153 MV40 51 5:20/K 53:15.3
202 53:39.8 Ruth MacAllister Unattached 494 F 49 FSnr 25 5:20/K 53:23.9
203 53:40.0 Cameron MacAllister Unattached 493 M 154 MSnr 72 5:20/K 53:23.9
204 53:42.7 Campbell Wilson Unattached 691 M 155 MV50 21 5:21/K 53:26.8
205 53:48.5 Brian Graham Kilbarchan Amateur Athletic Club 427 M 156 MV50 22 5:22/K 53:39.5
206 53:56.9 Lindsay Milton Unattached 572 M 157 MV50 23 5:23/K 53:47.8
207 54:02.4 Colin Mutch Unattached 585 M 158 MV60 ++ 11 5:23/K 53:47.6
208 54:05.3 Catherine McKean Troon Tortoises AC 545 F 50 FV60++ 2 5:23/K 53:51.0
209 54:06.1 Janice McKellar Ayr Seaforth AAC 548 F 51 FV60++ 3 5:23/K 53:50.0
210 54:06.5 Hannah Hill St Bees Triers 450 F 52 FV40 12 5:23/K 53:53.3
211 54:07.1 Catriona Gourley Giffnock North AAC 425 F 53 FV50 12 5:24/K 53:59.3
212 54:07.5 Laura Barr Unattached 316 F 54 FSnr 26 5:23/K 53:45.5
213 54:12.0 Peter Nolan Macclesfield Harriers & AC 594 M 159 MV60 ++ 12 5:24/K 54:00.6
214 54:14.4 Calum McCabe Unattached 522 M 160 MV50 24 5:24/K 53:59.3
215 54:18.1 Pat Standen Unattached 653 F 55 FV60++ 4 5:24/K 53:59.3
216 54:42.3 Alisdair Jamieson Unattached 462 M 161 MSnr 73 5:26/K 54:22.9
217 54:49.2 Tim Murphy Unattached 580 M 162 MV40 52 5:27/K 54:34.2
218 54:56.6 Chris Moon Strathaven Striders 574 M 163 MV50 25 5:29/K 54:51.6
219 54:57.4 Alison Moon Unattached 573 F 56 FV50 13 5:29/K 54:52.1
220 54:58.3 Robbie Fulker Scottish athletics 415 M 164 MV60 ++ 13 5:29/K 54:49.1
221 55:01.4 Michelle McLaughlin G72 Tri 551 F 57 FSnr 27 5:29/K 54:46.3
222 55:03.6 Karen McMillan Ayr Seaforth AAC 556 F 58 FV40 13 5:28/K 54:39.1
223 55:11.0 Clifford Stoller Unattached 659 M 165 MV50 26 5:27/K 54:34.7
224 55:22.0 Mark Cassidy G72 Tri 365 M 166 MSnr 74 5:31/K 55:07.3
225 55:36.0 Janice McNichol Unattached 559 F 59 FV50 14 5:32/K 55:23.4
226 55:39.9 Rebecca Shields Unattached 640 F 60 FSnr 28 5:33/K 55:25.0
227 55:41.0 Cara McCormick Unattached 526 F 61 FV40 14 5:33/K 55:30.0
228 55:44.1 Rod Kruse Unattached 485 M 167 MV40 53 5:33/K 55:27.1
229 55:59.9 Kirsty MacKay Unattached 501 F 62 FV40 15 5:34/K 55:39.2
230 56:10.2 Elaine Bufton Unattached 350 F 63 FV50 15 5:35/K 55:54.6
231 56:12.1 Ross Abercrombie Unattached 301 M 168 MSnr 75 5:35/K 55:50.2
232 56:14.8 Stephen McKee Clydesdale Harriers 546 M 169 MV50 27 5:35/K 55:50.7
233 56:20.6 Sarah Brown Unattached 344 F 64 FSnr 29 5:37/K 56:06.8
234 56:21.8 Ross Green Ayr Seaforth AAC 430 M 170 MV50 28 5:35/K 55:54.6
235 56:21.9 Kirsty Green Ayr Seaforth AAC 431 F 65 FV40 16 5:36/K 55:58.2
236 56:26.0 Maya Trivedy Unattached 672 F 66 FSnr 30 5:37/K 56:08.3
237 56:53.1 Douglas Alexander Ayrodynamic Triathlon Club 302 M 171 MSnr 76 5:40/K 56:36.6
238 56:58.2 Kevin Beck Kilmarnock H & AC 326 M 172 MSnr 77 5:41/K 56:50.4
239 57:02.6 Angela Hammond Giffnock North AAC 441 F 67 FV40 17 5:41/K 56:48.6
240 57:14.2 Vanessa Pearce Unattached 598 F 68 FV40 18 5:41/K 56:52.0
241 57:25.2 David Ryan Unattached 628 M 173 MV60 ++ 14 5:44/K 57:19.6
242 57:33.6 Russell Couper Calderglen Harriers 376 M 174 MV50 29 5:45/K 57:31.6
243 57:36.1 Laura Scott Troon Tortoises AC 697 F 69 FSnr 31 5:43/K 57:12.6
244 57:58.6 Finlay Dowell Irvine Running Club 400 M 175 MV50 30 5:47/K 57:52.3
245 58:03.4 Lyle Beattie Unattached 325 M 176 MSnr 78 5:48/K 57:56.5
246 58:03.6 Lindsay Wilson Unattached 692 F 70 FSnr 32 5:48/K 57:56.7
247 58:19.2 Anne Noble Troon Tortoises AC 593 F 71 FV50 16 5:49/K 58:05.2
248 58:19.3 Hazel McFarlane Troon Tortoises AC 536 F 72 FV50 17 5:49/K 58:05.4
249 58:45.7 Martin Sleep Unattached 643 M 177 MV50 31 5:50/K 58:19.8
250 58:52.1 Roy Trivedy Unattached 673 M 178 MV50 32 5:51/K 58:34.6
251 58:56.3 Julie McAlpine Hamilton Harriers 520 F 73 FSnr 33 5:51/K 58:33.7
252 58:59.2 Sandra Dickson Kilmarnock H & AC 395 F 74 FV40 19 5:53/K 58:48.7
253 59:48.1 Siobhan Boyle Unattached 337 F 75 FV40 20 5:57/K 59:33.4
254 1:00:05.6 Adriano Renucci Unattached 613 M 179 MV40 54 5:59/K 59:47.4
255 1:00:30.7 Jennifer Lee Tayside Running Sisters 487 F 76 FV40 21 6:02/K 1:00:20.3
256 1:00:31.2 James Kent Unattached 480 M 180 MV60 ++ 15 6:01/K 1:00:14.0
257 1:00:32.4 Fiona McGhee Unattached 538 F 77 FV40 22 6:02/K 1:00:16.9
258 1:00:58.6 Susan Brearley Unattached 341 F 78 FSnr 34 6:04/K 1:00:40.5
259 1:01:24.3 Joan McIntosh Troon Tortoises AC 542 F 79 FV40 23 6:07/K 1:01:05.1
260 1:01:31.8 Janice McClory North Highland Harriers 524 F 80 FV50 18 6:07/K 1:01:12.4
261 1:01:52.0 Jillian Toner Unattached 665 F 81 FV40 24 6:11/K 1:01:45.0
262 1:02:02.6 Helen Philips Unattached 422 F 82 FV50 19 6:11/K 1:01:50.1
263 1:02:15.6 Elizabeth Martin Unattached 510 F 83 FV50 20 6:12/K 1:02:04.2
264 1:02:15.8 Rachel Martin Unattached 512 F 84 FSnr 35 6:12/K 1:02:04.5
265 1:02:19.3 Nona Tracey Unattached 669 F 85 FSnr 36 6:13/K 1:02:07.7
266 1:02:52.1 Coral Beattie Unattached 324 F 86 FSnr 37 6:17/K 1:02:45.8
267 1:03:02.4 Moira Kelly Unattached 475 F 87 FV40 25 6:16/K 1:02:40.8
268 1:03:07.7 Lisa Tracey Unattached 668 F 88 FSnr 38 6:18/K 1:02:55.9
269 1:03:15.2 David Shields Unattached 639 M 181 MV50 33 6:18/K 1:03:00.1
270 1:03:44.9 Dorothy Russell Unattached 627 F 89 FSnr 39 6:21/K 1:03:29.1
271 1:03:52.0 Kirstie MacKenzie Unattached 502 F 90 FSnr 40 6:22/K 1:03:36.8
272 1:03:52.1 Laura McIntyre Toni's Tigers 544 F 91 FSnr 41 6:22/K 1:03:37.1
273 1:04:01.7 Jayne Ferguson Unattached 411 F 92 FSnr 42 6:23/K 1:03:51.2
274 1:04:31.6 Fiona Murphy Unattached 581 F 93 FV40 26 6:26/K 1:04:15.2
275 1:04:49.3 Heather Daly Unattached 388 F 94 FV40 27 6:28/K 1:04:42.4
276 1:05:21.6 Kirsty Lees Unattached 489 F 95 FSnr 43 6:30/K 1:05:00.3
277 1:05:24.8 Amy Campbell Unattached 361 F 96 FSnr 44 6:31/K 1:05:05.3
278 1:05:50.0 Michael Rollins Unattached 623 M 182 MSnr 79 6:34/K 1:05:38.8
279 1:06:13.1 Emily McGarva Unattached 537 F 97 FSnr 45 6:36/K 1:05:55.3
280 1:06:13.2 Peter Brearley Unattached 342 M 183 MSnr 80 6:36/K 1:05:55.1
281 1:06:51.2 Murray Grier Unattached 433 M 184 MV40 55 6:39/K 1:06:28.8
282 1:06:52.7 Kirsten Grier Unattached 434 F 98 FSnr 46 6:39/K 1:06:30.2
283 1:06:58.6 Eric Baird Unattached 313 M 185 MV60 ++ 16 6:40/K 1:06:42.8
284 1:07:31.6 John Dooley Unattached 398 M 186 MV50 34 6:44/K 1:07:23.1
285 1:07:31.8 Jan Smyth Unattached 649 F 99 FV50 21 6:44/K 1:07:22.9
286 1:07:34.2 Rachel Cox Monkton Milers 378 F 100 FV40 28 6:43/K 1:07:08.9
287 1:07:34.3 Lorna Fraser Unattached 413 F 101 FV40 29 6:43/K 1:07:09.6
288 1:07:51.0 Ally Conway Unattached 373 F 102 FSnr 47 6:45/K 1:07:30.6
289 1:09:08.3 Ian Grant Garscube Harriers 429 M 187 MV60 ++ 17 6:53/K 1:08:50.1
290 1:09:14.9 Evelyn McKee Clydesdale Harriers 547 F 103 FV50 22 6:53/K 1:08:54.7
291 1:09:14.9 Liz Naismith Unattached 586 F 104 FV50 23 6:53/K 1:08:54.8
292 1:09:54.9 Ian McManus Irvine Running Club 699 M 188 MV60 ++ 18 6:59/K 1:09:45.3
293 1:12:12.7 Karly Walters-Smith Vegan Runners UK 681 F 105 FSnr 48 7:10/K 1:11:43.4
294 1:14:14.5 David Burns Unattached 353 M 189 MV40 56 7:24/K 1:14:01.8
295 1:14:15.8 Gail Burns Unattached 351 F 106 FV40 30 7:24/K 1:14:03.4
296 1:16:27.2 Barbara Mary Brown Dundee Road Runners AC 345 F 107 FV60++ 5 7:38/K 1:16:22.9
Overall Place Gun Time Name Club Bib Gender Gender Place Category Category Place Pace Chip Time

5 km Fun Run

Turkey Trot 5 km
Overall Place Gun Time Name Club Bib Gender Gender Place Category Category Place Pace Chip Time
1 20:19.2 Alexander Crooks Ayr Seaforth AAC 32 M 1 MU15 1 4:04/K 20:18.4
2 20:29.0 Rosie Davidson Ayr Seaforth AAC 34 F 1 FU15 1 4:06/K 20:28.6
3 20:47.1 Euan Bell Ayr Seaforth AAC 10 M 2 MU15 2 4:09/K 20:46.6
4 20:49.7 Sam Falconer Unattached 47 M 3 MSnr 1 4:09/K 20:43.9
5 20:51.4 Vincent Carroll Kirkintilloch Olympians 177 M 4 MV40 1 4:10/K 20:49.3
6 21:20.1 Jamie Phillips Kilmarnock H & AC 139 M 5 MU15 3 4:16/K 21:19.7
7 21:41.2 Fergus Muir Ayr Seaforth AAC 121 M 6 MU15 4 4:20/K 21:40.2
8 21:45.4 Stuart McLean Ayr Seaforth AAC 109 M 7 MV40 2 4:21/K 21:43.7
9 21:50.6 Evie MacKay Ayr Seaforth AAC 90 F 2 FU15 2 4:22/K 21:50.1
10 21:56.0 Gregor McCallum Unattached 96 M 8 MSnr 2 4:23/K 21:53.2
11 22:02.3 Colin Dobbie Unattached 42 M 9 MSnr 3 4:24/K 22:00.5
12 22:04.6 Marshall Illingworth Unattached 75 M 10 MU18 1 4:25/K 22:03.8
13 22:11.9 Tess Crooks Ayr Seaforth AAC 31 F 3 FU15 3 4:26/K 22:11.6
14 22:19.4 Cameron Murdoch Stockport Harriers & AC 126 M 11 MU15 5 4:28/K 22:18.6
15 22:22.2 Christopher McCarron Calderglen Harriers 97 M 12 MU18 2 4:28/K 22:21.1
16 22:23.3 Freya Murdoch Stockport Harriers & AC 125 F 4 FU15 4 4:28/K 22:22.5
17 22:45.8 Iona Hubbard Ayr Seaforth AAC 72 F 5 FU15 5 4:33/K 22:44.5
18 22:45.8 Noel Stafford Unattached 158 M 13 MSnr 4 4:33/K 22:43.6
19 23:12.1 Morven Hubbard Ayr Seaforth AAC 71 F 6 FU15 6 4:38/K 23:12.0
20 23:14.4 Lucy Illingworth Unattached 76 F 7 FSnr 1 4:39/K 23:13.4
21 23:21.6 Aaron Toft Kilmarnock H & AC 161 M 14 MU15 6 4:39/K 23:16.9
22 23:30.3 Lewis Ferguson Kilmarnock H & AC 54 M 15 MU15 7 4:42/K 23:29.1
23 23:43.2 Toby Nixon Ayr Seaforth AAC 131 M 16 MU15 8 4:44/K 23:42.5
24 23:43.5 Alex Drain Unattached 43 M 17 MV60 ++ 1 4:44/K 23:41.3
25 23:47.5 Nichola Pollock Unattached 142 F 8 FSnr 2 4:44/K 23:40.9
26 23:56.4 Daniel Byers Unattached 23 M 18 MU15 9 4:46/K 23:51.2
27 24:01.3 Lewis McGlynn Unattached 105 M 19 MU15 10 4:48/K 23:59.9
28 24:02.2 Alastair Dunlop Clydeside Orienteers 44 M 20 MV40 3 4:48/K 24:00.9
29 24:02.9 Jordan Phillips Kilmarnock H & AC 140 M 21 MU15 11 4:48/K 24:02.4
30 24:05.1 Richard McCallum Unattached 94 M 22 MSnr 5 4:48/K 24:02.0
31 24:12.2 Susie Hubbard Ayr Seaforth AAC 70 F 9 FV40 1 4:50/K 24:10.9
32 24:31.5 Anna Kirk Ayr Seaforth AAC 81 F 10 FU15 7 4:54/K 24:31.3
33 24:37.4 Caroline White Unattached 170 F 11 FSnr 3 4:54/K 24:29.3
34 24:42.0 Robert Nairn Unattached 130 M 23 MSnr 6 4:55/K 24:36.2
35 24:48.3 Colin Anderson Unattached 5 M 24 MV40 4 4:57/K 24:46.9
36 24:55.4 Matthew Price Ayrodynamic Triathlon Club 144 M 25 MSnr 7 4:58/K 24:52.9
37 24:55.9 Neil Brownlee Unattached 21 M 26 MSnr 8 4:58/K 24:51.8
38 25:08.2 Louis Rabinowitz Unattached 146 M 27 MU18 3 5:00/K 25:02.9
39 25:12.1 Kirsten Toft Kilmarnock H & AC 160 F 12 FV40 2 5:01/K 25:04.9
40 25:17.3 James Byers Unattached 22 M 28 MV60 ++ 2 5:02/K 25:11.8
41 25:24.7 Nathan Ferguson Kilmarnock H & AC 55 M 29 MU15 12 5:05/K 25:23.8
42 25:26.3 Catherine Logan Fullarton Wheelers 88 F 13 FV50 1 5:05/K 25:23.9
43 25:40.3 Ruth Murdoch Stockport Harriers & AC 124 F 14 FV40 3 5:07/K 25:37.8
44 25:49.5 Erin Ferguson Unattached 50 F 15 FU15 8 5:09/K 25:45.9
45 25:50.4 Connor Wills Unattached 171 M 30 MU15 13 5:08/K 25:42.1
46 25:50.5 Ronnie Wills Unattached 172 M 31 MV50 1 5:08/K 25:42.0
47 25:58.2 Elspeth Paterson Unattached 136 F 16 FSnr 4 5:11/K 25:54.2
48 26:07.7 Simon Nixon Unattached 133 M 32 MV40 5 5:13/K 26:04.8
49 26:09.5 Fraser Reid Cani-Fit 150 M 33 MU15 14 5:13/K 26:04.4
50 26:11.8 Graeme McKenzie Troon Tortoises AC 108 M 34 MV40 6 5:12/K 26:01.1
51 26:16.7 Neil Reid Cani-Fit 153 M 35 MV40 7 5:14/K 26:11.8
52 26:17.8 David Lock Unattached 86 M 36 MV60 ++ 3 5:14/K 26:10.9
53 26:19.5 Andrew McCallum Unattached 95 M 37 MSnr 9 5:15/K 26:15.8
54 26:22.2 Donna McWilliams Unattached 114 F 17 FSnr 5 5:16/K 26:18.3
55 26:34.1 Murray Falconer Unattached 48 M 38 MV50 2 5:17/K 26:27.6
56 26:48.2 Fraser Nixon Unattached 132 M 39 MU15 15 5:21/K 26:46.7
57 26:49.8 Sarah Green Unattached 60 F 18 FV40 4 5:21/K 26:46.4
58 27:02.0 Gregor Alexander Unattached 3 M 40 MU15 16 5:23/K 26:57.3
59 27:02.8 Ewen Alexander Unattached 4 M 41 MV40 8 5:23/K 26:57.8
60 27:08.7 Jennifer White Unattached 169 F 19 FSnr 6 5:24/K 26:59.6
61 27:09.6 Alan White Unattached 168 M 42 MV50 3 5:24/K 27:00.3
62 27:13.1 Paul Davidson Unattached 38 M 43 MV50 4 5:26/K 27:08.8
63 27:13.8 Fiona Litman Unattached 84 F 20 FV40 5 5:25/K 27:07.1
64 27:14.1 Campbell Wilson Unattached 174 M 44 MV50 5 5:25/K 27:07.1
65 27:18.1 Iain Ferguson Unattached 52 M 45 MV40 9 5:27/K 27:15.5
66 27:19.3 Mairi Walker Troon Tortoises AC 164 F 21 FSnr 7 5:27/K 27:17.4
67 27:20.8 Fiona Tosh Unattached 162 F 22 FSnr 8 5:27/K 27:17.0
68 27:23.1 Jacqueline Nairn Unattached 129 F 23 FV50 2 5:27/K 27:17.6
69 27:56.9 Ann Rabinowitz Unattached 145 F 24 FV50 3 5:34/K 27:51.8
70 28:09.3 Charles Maxwell Unattached 92 M 46 MV60 ++ 4 0:01/K 0:03.6
71 28:17.7 Anne-Mharie Pollock Unattached 141 F 25 FSnr 9 5:38/K 28:10.1
72 28:43.9 Callum Logie Unattached 89 M 47 MU15 17 5:44/K 28:40.6
73 28:58.0 Gillian Watson Unattached 165 F 26 FV50 4 5:47/K 28:56.0
74 28:59.0 Alexandra Meldrum Ayr Seaforth AAC 115 F 27 FU15 9 5:48/K 28:58.4
75 29:00.0 Thomas Cherry Unattached 27 M 48 MV40 10 5:47/K 28:55.6
76 29:02.5 Adam Falconer Unattached 49 M 49 MSnr 10 5:47/K 28:55.9
77 29:19.9 Brady McLean Ayr Seaforth AAC 110 M 50 MU15 18 5:52/K 29:18.8
78 29:21.5 Fiona Lockie Unattached 87 F 28 FSnr 10 5:52/K 29:18.3
79 29:44.2 Ross Bain Ayr Seaforth AAC 7 M 51 MU15 19 5:57/K 29:43.6
80 29:44.8 Claire Bain Unattached 8 F 29 FSnr 11 5:57/K 29:44.0
81 30:40.5 Dawn-Marie Wyllie Kilmarnock H & AC 175 F 30 FV40 6 6:06/K 30:32.5
82 31:03.1 Christina Holland Unattached 67 F 31 FSnr 12 6:11/K 30:57.0
83 32:08.1 Mark Pentleton Unattached 138 M 52 MV40 11 6:23/K 31:57.3
84 32:12.1 Jane McGlynn Unattached 104 F 32 FV40 7 6:26/K 32:09.9
85 32:18.1 Susan Webb Unattached 166 F 33 FV40 8 6:27/K 32:13.7
86 32:22.3 Edgar Ramage East Kilbride AC 148 M 53 MV50 6 6:27/K 32:16.9
87 32:24.8 Fiona Maurer Garscube Harriers 91 F 34 FSnr 13 6:27/K 32:17.9
88 32:24.9 Lorna Dewar Unattached 39 F 35 FSnr 14 6:28/K 32:19.4
89 32:32.4 Ellis Cook Unattached 29 F 36 FU15 10 6:30/K 32:29.3
90 32:32.8 Louise Brown Unattached 19 F 37 FV40 9 6:30/K 32:30.0
91 32:34.9 Alexandre Clement Unattached 28 M 54 MSnr 11 6:29/K 32:27.6
92 32:41.6 Elaine Byers Unattached 24 F 38 FSnr 15 6:31/K 32:36.7
93 33:01.0 Liz Brown Unattached 17 F 39 FV40 10 6:35/K 32:57.9
94 33:18.8 Lyndsey Strathearn Monkton Milers 159 F 40 FSnr 16 6:39/K 33:15.2
95 33:27.7 Claire Cherry Unattached 26 F 41 FSnr 17 6:41/K 33:23.2
96 33:45.2 Zander Beggs Unattached 9 M 55 MV40 12 6:44/K 33:39.1
97 33:46.3 Gillian Eadie Unattached 46 F 42 FSnr 18 6:44/K 33:38.7
98 33:47.8 Michael Waddington Unattached 163 M 56 MV40 13 6:44/K 33:39.9
99 34:19.9 Amanda James Unattached 80 F 43 FV60++ 1 6:50/K 34:10.7
100 34:20.1 Alan James Unattached 79 M 57 MV60 ++ 5 6:50/K 34:10.0
101 34:50.5 Nicola Brownlee Unattached 20 F 44 FSnr 19 6:57/K 34:45.8
102 34:50.6 Daniel Ferguson Unattached 51 M 58 MV50 7 6:57/K 34:45.6
103 35:06.3 Shirley Wilson Unattached 173 F 45 FV60++ 2 7:00/K 35:01.8
104 35:06.6 Matt Pearce Troon Tortoises AC 137 M 59 MV40 14 7:00/K 35:01.8
105 35:07.1 Susan Leggat Kilmarnock H & AC 83 F 46 FV60++ 3 6:59/K 34:57.3
106 35:12.1 Lesley Muir Toni's Tigers 122 F 47 FV50 5 7:00/K 35:01.4
107 35:34.7 Karen Jackson Unattached 78 F 48 FV40 11 7:05/K 35:25.5
108 36:02.7 Luca Dickson Kilmarnock H & AC 41 M 60 MU15 20 7:12/K 36:01.9
109 36:11.5 Orla Moreton Unattached 119 F 49 FU15 11 7:14/K 36:11.5
110 36:11.9 Simon Cook Unattached 30 M 61 MV40 15 7:13/K 36:07.9
111 36:34.7 Kerrana McAvoy Unattached 93 M 62 MSnr 12 7:17/K 36:26.5
112 37:01.8 Angus Boyle Unattached 15 M 63 MSnr 13 7:24/K 37:00.8
113 37:33.5 Caroline Rollins Portsmouth Joggers 154 F 50 FV50 6 7:28/K 37:22.7
114 37:49.7 Lorraine Gilmour Unattached 59 F 51 FV40 12 7:33/K 37:43.8
115 37:49.9 Steven Gilmour Unattached 58 M 64 MV40 16 7:33/K 37:44.1
116 37:55.1 Rose Moore Unattached 118 F 52 FU15 12 7:33/K 37:45.4
117 37:55.3 Geraldine Moore Unattached 117 F 53 FV40 13 7:33/K 37:45.2
118 38:12.8 Margo Ferguson Unattached 53 F 54 FV40 14 7:38/K 38:10.3
119 40:55.6 Michael Gemmell Unattached 57 M 65 MU15 21 8:11/K 40:53.3
120 40:55.8 Carol Gemmell Unattached 56 F 55 FV40 15 8:11/K 40:53.2
Overall Place Gun Time Name Club Bib Gender Gender Place Category Category Place Pace Chip Time

 

What's My Time