St Ives 10k

 

This is a sortable and searchable table.

When browsing with a mobile device, you can slide the page to show all the data.

If there are any queries then please do not hesitate to contact us at This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

These are your actual race timings, on Runbritian Results they will be rounded up to the nearest second.

Please follow link for full explanation on Why This Is Done. Runbritian Results de-mystified

  Results Download

St Ives 10 k
Overall Place Gun Time Name Club Bib Gender Gender Place Category Category Place Pace Chip Time
1 34:03.6 Patrick Roddy Kenilworth Runners             312 M 1 MSen 1 3:24/K 34:01.5
2 35:32.8 Kevin O'Holleran Cambridge & Coleridge AC       425 M 2 MSen 2 3:33/K 35:30.6
3 35:43.5 Alex Metcalfe Ely Runners                   153 M 3 MSen 3 3:34/K 35:41.3
4 36:06.0 David Hudson Team Bex 195 M 4 MSen 4 3:36/K 36:03.7
5 36:11.0 Charles Wartnaby Cambridge & Coleridge AC       268 M 5 M45 1 3:37/K 36:08.9
6 36:28.7 Craig Holgate Ely Runners                   522 M 6 MSen 5 3:39/K 36:26.0
7 37:33.4 Daniel Hurst Cambridge & Coleridge AC       401 M 7 MSen 6 3:45/K 37:29.8
8 37:44.3 Ian Clark Orion Harriers 192 M 8 MSen 7 3:46/K 37:41.7
9 37:58.2 Neil Shorten Riverside Runners St Neots     161 M 9 MSen 8 3:47/K 37:54.8
10 37:58.8 John Mosley Lincoln Wellington AC         506 M 10 MSen 9 3:48/K 37:56.4
11 38:13.9 Jeff Lucas Werrington Joggers             393 M 11 M40 1 3:49/K 38:11.7
12 38:37.4 Chris Gay Newmarket Joggers             308 M 12 MSen 10 3:52/K 38:35.3
13 38:40.9 Nairn McWilliams St Albans Striders             485 M 13 MSen 11 3:52/K 38:38.8
14 38:55.4 Geoffrey Barnard Cambridge & Coleridge AC       29 M 14 MSen 12 3:53/K 38:51.6
15 39:02.1 Lee Tatum Unattached 398 M 15 MSen 13 3:54/K 38:59.5
16 39:26.1 Jon Anderson Cambridge & Coleridge AC       418 M 16 M50 1 3:56/K 39:22.7
17 39:31.7 Paul Schofield Unattached 317 M 17 MSen 14 3:57/K 39:27.8
18 39:41.5 Kyle Chesterman Riverside Runners St Neots     539 M 18 MSen 15 3:58/K 39:37.0
19 40:20.8 Rhyse Plummer-Coles BRJ Run & Tri                 414 M 19 MSen 16 4:02/K 40:16.7
20 40:34.6 Clare Thurgood Orion Harriers 191 F 1 FSen 1 4:03/K 40:31.8
21 40:40.6 Sam O'Rourke Godmanchester Running Club 23 M 20 MSen 17 4:04/K 40:35.1
22 40:44.5 Gary Evans Riverside Runners St Neots     78 M 21 MSen 18 4:04/K 40:41.3
23 40:45.5 Tom George Lincoln Wellington AC         429 M 22 MSen 19 4:04/K 40:42.5
24 40:54.0 Carl Rooney Unattached 212 M 23 MSen 20 4:05/K 40:51.2
25 41:08.3 Craig Crofts Unattached 411 M 24 MSen 21 4:06/K 41:04.0
26 41:13.0 Frank Dudbridge Thames Hare & Hounds           459 M 25 M45 2 4:07/K 41:05.9
27 41:17.8 David Meynell Unattached 107 M 26 M45 3 4:08/K 41:15.2
28 41:19.2 Sophie Darling Lincoln Wellington AC         428 F 2 FSen 2 4:08/K 41:16.1
29 41:23.7 Martin Green Saffron Striders 475 M 27 M40 2 4:08/K 41:18.7
30 41:28.2 Stuart Hathaway BRJ Run & Tri                 320 M 28 M40 3 4:08/K 41:21.2
31 41:31.8 Gilles Corby BRJ Run & Tri                 457 M 29 M50 2 4:09/K 41:25.2
32 41:42.4 Paul Fletcher Cambridge & Coleridge AC       369 M 30 M50 3 4:10/K 41:38.5
33 41:50.6 Philip Wood Papworth Runners               479 M 31 MSen 22 4:10/K 41:43.1
34 41:52.8 Billy Slaven Werrington Joggers             325 M 32 MSen 23 4:11/K 41:48.7
35 42:13.3 Daniel Mitton BRJ Run & Tri                 378 M 33 MSen 24 4:13/K 42:10.7
36 42:17.7 Arthur Short Grantham AC                   350 M 34 M50 4 4:09/K 41:26.3
37 42:21.7 Adam Armstrong Unattached 408 M 35 MSen 25 4:14/K 42:16.7
38 42:22.6 Andrew Larham March AC 71 M 36 M55 1 4:14/K 42:19.0
39 42:36.2 Isabelle Lemasson Cambridge & Coleridge AC       456 F 3 FSen 3 4:15/K 42:32.9
40 42:40.7 Glenn Smith South Derbyshire Road Runners 346 M 37 MSen 26 4:16/K 42:35.0
41 42:49.2 Frank Holmes BRJ Run & Tri                 372 M 38 M40 4 4:16/K 42:35.2
42 43:07.2 Caroline Brooks Riverside Runners St Neots     120 F 4 F35 1 4:18/K 43:02.9
43 43:09.7 Geraldine Larham March AC 70 F 5 F45 1 4:19/K 43:05.7
44 43:11.7 Marco Wassersleben BRJ Run & Tri                 366 M 39 M40 5 4:19/K 43:05.2
45 43:14.6 Jason Elrick Unattached 527 M 40 M45 4 4:19/K 43:10.7
46 43:17.3 Oliver Last Bishops Stortford RC           492 M 41 M45 5 4:19/K 43:09.7
47 43:23.7 Andrew Parker Unattached 318 M 42 M45 6 4:20/K 43:17.5
48 43:33.7 Leigh Aitken Unattached 267 M 43 MSen 27 4:20/K 43:20.6
49 43:36.9 Catherine Payne Grantham Running Club         468 F 6 F50 1 4:21/K 43:29.1
50 43:41.7 James Thomson Gade Valley Harriers           356 M 44 MSen 28 4:22/K 43:36.9
51 43:57.6 Maurice Hemingway Riverside Runners St Neots     167 M 45 M60 1 4:23/K 43:48.2
52 44:17.3 Calvin Searle Werrington Joggers             495 M 46 M45 7 4:24/K 44:01.1
53 44:27.3 Scott Gwinnett Unattached 387 M 47 M40 6 4:24/K 44:03.4
54 44:33.8 Anna Riu Cambridge & Coleridge AC       327 F 7 FSen 4 4:27/K 44:31.2
55 44:42.1 Gary Barnes Riverside Runners St Neots     454 M 48 M50 5 4:27/K 44:30.2
56 44:49.2 Stewart Rosella Unattached 285 M 49 MSen 29 4:28/K 44:41.9
57 44:56.7 Terry Moat Thorney running club 410 M 50 M45 8 4:29/K 44:52.3
58 44:59.2 Chris Chorley Bungay Black Dog Runners       381 M 51 M50 6 4:29/K 44:46.6
59 45:16.9 Joe Harding Unattached 11 M 52 MSen 30 4:31/K 45:11.4
60 45:17.7 James Timmins Unattached 379 M 53 M40 7 4:31/K 45:10.4
61 45:21.6 Martin Bluemel Taunton AC                     486 M 54 M55 2 4:31/K 45:13.2
62 45:22.1 Suzanne Tautz Cambridge & Coleridge AC       300 F 8 FSen 5 4:32/K 45:17.7
63 45:23.3 Michael Jenner HelpMacca 244 M 55 MSen 31 4:31/K 45:11.6
64 45:24.9 Warren Parish Unattached 528 M 56 MSen 32 4:32/K 45:18.5
65 45:27.2 Gavin Osborn Riverside Runners St Neots     505 M 57 M40 8 4:32/K 45:22.1
66 45:33.7 Stephen Ilett Unattached 388 M 58 M45 9 4:33/K 45:30.0
67 45:36.2 Alice Clarkson Unattached 47 F 9 FSen 6 4:32/K 45:23.2
68 45:38.2 Chirag Godhania BRJ Run & Tri                 364 M 59 M40 9 4:33/K 45:31.0
69 45:40.2 Matt Jago HelpMacca 243 M 60 MSen 33 4:33/K 45:29.8
70 45:42.7 Peter Clarke Unattached 277 M 61 MSen 34 4:33/K 45:29.2
71 45:46.9 Mark Lawrence Bishops Stortford RC           274 M 62 MSen 35 4:34/K 45:39.7
72 45:55.4 Colin Rich Unattached 48 M 63 M45 10 4:34/K 45:39.6
73 45:58.1 Sophie Thrussell Unattached 463 F 10 FSen 7 4:35/K 45:50.0
74 45:58.3 Sebastian Listewnik Unattached 211 M 64 MSen 36 4:35/K 45:52.1
75 46:06.5 James Crisp Unattached 196 M 65 MSen 37 4:35/K 45:46.3
76 46:07.6 Stephen Collins Team Bex 466 M 66 M45 11 4:36/K 46:04.5
77 46:14.4 Sam Windebank Riverside Runners St Neots     60 F 11 F45 2 4:36/K 46:03.8
78 46:16.4 Tim Jones HelpMacca 249 M 67 MSen 38 4:36/K 46:04.2
79 46:24.6 Melanie Wiffin BRJ Run & Tri                 446 F 12 F35 2 4:37/K 46:09.5
80 46:35.0 Duncan Robjohns Unattached 109 M 68 MSen 39 4:36/K 46:03.8
81 46:38.8 Paul Loosley BRJ Run & Tri                 481 M 69 MSen 40 4:39/K 46:28.7
82 46:38.8 Chloe Loosley BRJ Run & Tri                 476 F 13 FSen 8 4:39/K 46:28.7
83 46:40.8 Patrick Ellerbeck Riverside Runners St Neots     337 M 70 M60 2 4:38/K 46:23.3
84 46:50.4 Danny Hawksford BRJ Run & Tri                 447 M 71 MSen 41 4:40/K 46:42.3
85 47:02.5 Karen Blacklock Unattached 508 F 14 F35 3 4:40/K 46:44.6
86 47:10.2 Paul Jenner BRJ Run & Tri                 520 M 72 MSen 42 4:42/K 47:03.3
87 47:12.5 Del James Bourne Town Harriers           517 M 73 MSen 43 4:42/K 46:55.9
88 47:12.7 Steven Allpress Bushfield Joggers             509 M 74 MSen 44 4:42/K 47:03.0
89 47:13.5 Ole Schulz-Trieglaff Unattached 141 M 75 MSen 45 4:40/K 46:42.5
90 47:17.0 Phillip Malley Godmanchester Running Club 1 M 76 MSen 46 4:43/K 47:12.7
91 47:21.4 Eamonn McCusker Ryston Runners                 134 M 77 M60 3 4:44/K 47:15.9
92 47:26.7 Stephen Cook Bushfield Joggers             450 M 78 M40 10 4:44/K 47:17.5
93 47:30.1 Robert McArdle Grantham Running Club         465 M 79 M55 3 4:44/K 47:22.1
94 47:33.2 Neil Jarvis Unattached 231 M 80 M40 11 4:44/K 47:19.2
95 47:38.4 Marco Galea Unattached 252 M 81 M40 12 4:44/K 47:22.4
96 47:39.8 Adrian Olik Unattached 392 M 82 M40 13 4:43/K 47:12.8
97 47:46.4 Richard Rowlings Unattached 502 M 83 MSen 47 4:46/K 47:43.1
98 47:46.6 Peter Hart Team Bex 534 M 84 M45 12 4:45/K 47:29.4
99 47:50.7 Robert Watson Unattached 482 M 85 M40 14 4:46/K 47:41.8
100 48:01.4 Eve Casbard Riverside Runners St Neots     464 F 15 F40 1 4:47/K 47:50.8
101 48:01.8 Mark Palmer Unattached 303 M 86 MSen 48 4:47/K 47:50.7
102 48:04.8 Richard Davies BRJ Run & Tri                 213 M 87 M40 15 4:47/K 47:46.6
103 48:10.6 Nicola Jones Riverside Runners St Neots     314 F 16 F45 3 4:47/K 47:53.9
104 48:16.8 Anthony Challinor Unattached 154 M 88 M40 16 4:47/K 47:54.1
105 48:19.0 Lee Radley Riverside Runners St Neots     28 M 89 M45 13 4:49/K 48:07.3
106 48:21.2 Philip Housden Biggleswade AC                 138 M 90 M65 1 4:49/K 48:14.9
107 48:27.6 Peter Warland Unattached 493 M 91 M50 7 4:50/K 48:17.7
108 48:33.7 Mark Millinson Stamford Striders             501 M 92 M50 8 4:51/K 48:25.2
109 48:40.9 Ian Shipley BRJ Run & Tri                 160 M 93 M45 14 4:51/K 48:29.3
110 48:42.7 Laura Marsh Unattached 157 F 17 F40 2 4:51/K 48:27.8
111 48:48.4 Ben Walker Unattached 255 M 94 MSen 49 4:52/K 48:37.5
112 48:52.9 Dan Valderas Godmanchester Running Club 4 M 95 M40 17 4:53/K 48:46.2
113 48:52.9 Clare Jenkins Riverside Runners St Neots     58 F 18 F40 3 4:51/K 48:34.7
114 48:54.0 Jon-William Daulton Unattached 305 M 96 MSen 50 4:51/K 48:34.6
115 48:55.9 Alex Prestage HelpMacca 245 M 97 MSen 51 4:53/K 48:45.6
116 48:58.1 Chris Gale BRJ Run & Tri                 361 M 98 MSen 52 4:52/K 48:35.5
117 48:58.5 Richard Crewe Unattached 455 M 99 M45 15 4:53/K 48:54.4
118 49:00.6 Christopher Stuart-Leach Unattached 225 M 100 MSen 53 4:51/K 48:27.9
119 49:02.7 Laura Whybrow Unattached 76 F 19 FSen 9 4:52/K 48:39.9
120 49:02.9 George Thomas Bishops Stortford RC           206 M 101 M65 2 4:53/K 48:54.8
121 49:03.5 Theo Coleridge Cambridge & Coleridge AC       266 M 102 MSen 54 4:54/K 49:00.0
122 49:09.4 Liam Tharme Unattached 72 M 103 MSen 55 4:53/K 48:53.8
123 49:19.4 Piotr Szulhan Unattached 322 M 104 MSen 56 4:54/K 49:04.8
124 49:19.5 Jonathan Griffiths Team Bex 460 M 105 MSen 57 4:54/K 49:04.0
125 49:25.7 Mark Wishart Unattached 488 M 106 M40 18 4:56/K 49:18.0
126 49:28.3 Simon Warburton Cambridge & Coleridge AC       503 M 107 M40 19 4:55/K 49:13.3
127 49:32.0 Richard Watson Unattached 128 M 108 MSen 58 4:55/K 49:09.2
128 49:33.4 Hazel Baughan Unattached 453 F 20 FSen 10 4:57/K 49:25.0
129 49:33.5 Barry Stratford Unattached 490 M 109 MSen 59 4:56/K 49:24.6
130 49:40.0 Martyn Brearley Cambridge & Coleridge AC       38 M 110 M45 16 4:57/K 49:32.5
131 49:49.4 Gabby Winterbottom Unattached 26 F 21 F40 4 4:57/K 49:31.8
132 49:54.0 Simon Barlow Unattached 82 M 111 M50 9 4:57/K 49:28.6
133 49:55.6 Nicola Sunderland Unattached 412 F 22 FSen 11 4:57/K 49:29.8
134 50:01.6 Dean Wiffin BRJ Run & Tri                 445 M 112 M40 20 4:59/K 49:45.7
135 50:03.6 Paul Crook Team Balancise AC             359 M 113 M40 21 4:59/K 49:51.4
136 50:18.7 Matthew Cann Unattached 224 M 114 MSen 60 5:01/K 50:08.8
137 50:18.7 Hannah Stern Unattached 383 F 23 FSen 12 5:00/K 50:04.8
138 50:21.2 Lisa Lear Team Bex 442 F 24 FSen 13 5:01/K 50:05.6
139 50:26.3 Matthew Dilley Unattached 444 M 115 M40 22 5:02/K 50:16.6
140 50:27.9 Toby Alexander Rogers Polisportiva Brentella 205 M 116 M45 17 5:02/K 50:23.9
141 50:34.2 Lou Clinton BRJ Run & Tri                 507 F 25 F40 5 5:02/K 50:19.9
142 50:36.4 Harrison Evans BRJ Run & Tri                 335 M 117 MSen 61 5:01/K 50:12.1
143 50:52.6 Paul Fogden Unattached 110 M 118 M40 23 5:03/K 50:32.3
144 50:56.6 Philip Middleton Team Balancise AC             344 M 119 M45 18 5:04/K 50:44.6
145 50:58.5 Keith Grimwade Unattached 326 M 120 M55 4 5:04/K 50:43.4
146 51:01.8 Mike Graham Unattached 514 M 121 M55 5 5:05/K 50:48.7
147 51:09.8 Chris Forster Riverside Runners St Neots     260 M 122 MSen 62 5:06/K 50:59.2
148 51:27.7 Ian Wibberley Unattached 119 M 123 M40 24 5:08/K 51:16.8
149 51:29.0 Jason Murfitt Unattached 365 M 124 MSen 63 5:06/K 50:58.5
150 51:29.7 Colin Glen Fetcheveryone Running Club     397 M 125 M55 6 5:06/K 50:57.8
151 51:31.2 Mike Difranco Cambridge & Coleridge AC       498 M 126 M50 10 5:08/K 51:21.2
152 51:33.3 Nick Lorman-Hall Unattached 50 M 127 M45 19 5:08/K 51:20.9
153 51:36.9 Simon Blackford Team Bex 295 M 128 M40 25 5:08/K 51:21.3
154 51:40.9 Trevor Hufford Riverside Runners St Neots     133 M 129 M55 7 5:09/K 51:32.8
155 51:45.2 Neil Blackburn Ramsey Road Runners           385 M 130 M45 20 5:08/K 51:18.9
156 51:57.2 Bobbie Sauerzapf Bungay Black Dog Runners       380 F 26 F55 1 5:09/K 51:31.6
157 51:59.6 Mark Chiva Unattached 126 M 131 M45 21 5:11/K 51:53.0
158 52:06.6 Martin Littlemore March AC 198 M 132 M50 11 5:10/K 51:37.9
159 52:14.4 Geoff Clark Unattached 405 M 133 M45 22 5:11/K 51:50.3
160 52:14.4 Dave Lawrence BRJ Run & Tri                 5 M 134 M40 26 5:12/K 52:04.1
161 52:16.1 Jim Darr Unattached 341 M 135 M45 23 5:13/K 52:09.4
162 52:19.4 Ian Richardson Cambridge & Coleridge AC       480 M 136 M50 12 5:11/K 51:51.8
163 52:32.9 Jane Roberts Unattached 474 F 27 F45 4 5:13/K 52:10.9
164 52:38.7 Mark Coulson Unattached 182 M 137 M55 8 5:14/K 52:24.7
165 52:39.7 Richard Orrell Unattached 497 M 138 M50 13 5:13/K 52:14.2
166 52:43.4 Barbara Johnson Yaxley Runners & Joggers       189 F 28 F60 1 5:16/K 52:37.9
167 52:46.4 Julie McGreal Royston Runners 315 F 29 F65 1 5:15/K 52:32.7
168 52:59.1 Kym Cromarty Haverhill RC                   376 F 30 F45 5 5:15/K 52:33.7
169 52:59.3 Joseph McCrossan Unattached 504 M 139 M50 14 5:16/K 52:35.3
170 53:02.4 Paul Nicol Unattached 491 M 140 M40 27 5:14/K 52:23.7
171 53:04.6 Stephen Leech Unattached 524 M 141 M45 24 5:17/K 52:47.4
172 53:06.3 Stephen Clifton Unattached 420 M 142 M40 28 5:15/K 52:30.8
173 53:15.0 Kevin Kipp Bishops Stortford RC           199 M 143 M60 4 5:18/K 53:02.7
174 53:23.0 Jules Griffiths HelpMacca 246 F 31 FSen 14 5:19/K 53:12.4
175 53:27.2 Sean Castel Unattached 129 M 144 MSen 64 5:18/K 53:03.7
176 53:27.4 John-Paul Williams Unattached 441 M 145 M45 25 5:18/K 53:02.1
177 53:32.3 Alex Geoghegan Cambridge & Coleridge AC       37 F 32 F40 6 5:20/K 53:24.8
178 53:51.6 Mike Bull Unattached 15 M 146 M65 3 5:22/K 53:43.6
179 53:57.9 Adam Baldwin Unattached 347 M 147 MSen 65 5:22/K 53:42.0
180 53:58.7 Sarah Watts BRJ Run & Tri                 432 F 33 F45 6 5:23/K 53:45.4
181 54:03.1 Joanne Owen Riverside Runners St Neots     448 F 34 F45 7 5:22/K 53:42.2
182 54:08.7 Robert Shaw Saffron Striders 228 M 148 M60 5 5:22/K 53:42.6
183 54:12.5 Travis Anderson Unattached 340 M 149 MSen 66 5:23/K 53:48.0
184 54:14.7 Anthony Richardson BRJ Run & Tri                 103 M 150 M50 15 5:24/K 53:57.9
185 54:17.4 Alison Orrell BRJ Run & Tri                 496 F 35 F50 2 5:23/K 53:52.1
186 54:21.2 Marc Akers Unattached 217 M 151 M40 29 5:25/K 54:12.1
187 54:22.5 Richard Pym Unattached 377 M 152 MSen 67 5:25/K 54:09.1
188 54:23.8 Dan Ainscow BRJ Run & Tri                 461 M 153 M40 30 5:24/K 54:04.5
189 54:25.4 James Pawley Unattached 529 M 154 MSen 68 5:25/K 54:12.6
190 54:28.4 Craig Mortimer Unattached 174 M 155 M50 16 5:25/K 54:10.5
191 54:34.7 Steven Bunker Riverside Runners St Neots     140 M 156 M45 26 5:26/K 54:15.7
192 54:39.6 Lindsey Rosella Bushfield Joggers             284 F 36 F35 4 5:27/K 54:25.4
193 54:51.7 Julie Stringer Cambridge & Coleridge AC       296 F 37 F35 5 5:28/K 54:38.9
194 54:53.9 Damian Gardiner Unattached 523 M 157 MSen 69 5:26/K 54:18.3
195 54:58.9 George Anderson Unattached 419 M 158 MSen 70 5:29/K 54:48.4
196 55:00.6 Vanessa Allen Unattached 382 F 38 F40 7 5:27/K 54:26.5
197 55:08.7 Robin Fiander Bedford Harriers 158 M 159 M60 6 5:29/K 54:53.2
198 55:10.7 Edward Wilford Cambridge & Coleridge AC       14 M 160 M40 31 5:28/K 54:39.2
199 55:12.2 Ian Bridges Unattached 462 M 161 M50 17 5:31/K 55:06.3
200 55:13.0 Sharon Warland Unattached 494 F 39 F50 3 5:30/K 55:02.7
201 55:14.0 Victoria Turner Unattached 235 F 40 FSen 15 5:30/K 55:02.0
202 55:16.4 Steve Megson Yaxley Runners & Joggers       407 M 162 MSen 71 5:29/K 54:48.8
203 55:18.7 Sharon Evans Riverside Runners St Neots     77 F 41 F45 8 5:30/K 54:59.4
204 55:20.3 Paul Harris Bedford Harriers 513 M 163 M50 18 5:31/K 55:05.3
205 55:24.0 Robert Jagger Unattached 438 M 164 M45 27 5:32/K 55:17.5
206 55:24.3 Michelle Nash Unattached 297 F 42 F35 6 5:31/K 55:13.0
207 55:29.7 Richard Panter Unattached 104 M 165 M50 19 5:32/K 55:22.9
208 55:32.0 Kate Ruddock BRJ Run & Tri                 515 F 43 F40 8 5:31/K 55:10.7
209 55:35.0 Gaelle Bryant March AC 68 F 44 F40 9 5:32/K 55:15.7
210 55:38.5 Allan Turpie Bodymode Running Club 74 M 166 M45 28 5:31/K 55:09.4
211 55:44.4 Graham Darling Unattached 395 M 167 M55 9 5:33/K 55:27.2
212 55:45.6 Jeff Bishop Riverside Runners St Neots     280 M 168 M55 10 5:33/K 55:25.9
213 55:54.1 Vince Hainsby Riverside Runners St Neots     342 M 169 M50 20 5:34/K 55:40.2
214 56:01.6 Simon Greer Unattached 402 M 170 MSen 72 5:34/K 55:39.7
215 56:03.6 Ellen Chesterman Riverside Runners St Neots     540 F 45 FSen 16 5:34/K 55:42.0
216 56:15.0 Ryan Anderson Unattached 526 M 171 MSen 73 5:35/K 55:50.3
217 56:15.6 Mark Dollard Unattached 87 M 172 MSen 74 5:35/K 55:49.3
218 56:15.7 Nick Selby Team Bex 538 M 173 M40 32 5:35/K 55:52.6
219 56:17.1 Ben Hubbard Run Dem Crew 193 M 174 MSen 75 5:36/K 55:57.2
220 56:18.3 Charlene Bennett Desborough and Rothwell RC 533 F 46 FSen 17 5:37/K 56:09.9
221 56:21.5 Farrell MacRae Godmanchester Running Club 422 M 175 M45 29 5:38/K 56:16.5
222 56:24.8 Alexandra Smart Unattached 2 F 47 F35 7 5:37/K 56:12.1
223 56:30.9 Stu Hart Unattached 329 M 176 M60 7 5:38/K 56:16.1
224 56:38.7 Bryan Nylander Unattached 150 M 177 M45 30 5:37/K 56:10.9
225 56:45.3 Debra Parker Unattached 282 F 48 F50 4 5:39/K 56:34.4
226 56:47.0 Godfrey McMillan Cambourne Runners             207 M 178 M50 21 5:38/K 56:16.0
227 56:47.2 Julia Darling Unattached 396 F 49 F50 5 5:39/K 56:29.6
228 56:47.2 Oliver Youd Unattached 400 M 179 MSen 76 5:38/K 56:23.7
229 56:49.1 James Ryan Unattached 34 M 180 M70 ++ 1 5:40/K 56:44.1
230 56:49.2 Neil Parker Unattached 283 M 181 M50 22 5:40/K 56:36.2
231 56:49.2 Rachel Hiscox Unattached 302 F 50 FSen 18 5:40/K 56:38.1
232 56:50.4 Fiona Ockenden Unattached 269 F 51 FSen 19 5:38/K 56:20.8
233 56:52.5 Nathan Bennett Team Muddy Race 155 M 182 MSen 77 5:40/K 56:41.7
234 56:55.9 Simon Brown Unattached 367 M 183 MSen 78 5:38/K 56:21.4
235 56:57.8 Mark Forster Riverside Runners St Neots     357 M 184 M45 31 5:40/K 56:36.3
236 56:58.1 Andy Brown Unattached 187 M 185 M45 32 5:38/K 56:17.4
237 57:03.1 Janet Grudzien BRJ Run & Tri                 307 F 52 F35 8 5:41/K 56:48.0
238 57:14.7 Callum Cleland HelpMacca 242 M 186 MSen 79 5:42/K 57:03.8
239 57:16.6 Simon Adams Unattached 222 M 187 MSen 80 5:42/K 57:02.5
240 57:18.1 Karen Roper Riverside Runners St Neots     59 F 53 F40 10 5:42/K 56:56.3
241 57:24.5 Dave Jones HelpMacca 240 M 188 MSen 81 5:43/K 57:12.8
242 57:26.6 Donna Fogden Unattached 111 F 54 F35 9 5:43/K 57:05.9
243 57:27.6 Kerry Surkitt KJRUNNINGBUDDIES 201 F 55 F40 11 5:43/K 57:14.1
244 57:28.4 Daniel Smith Unattached 90 M 189 MSen 82 5:41/K 56:50.3
245 57:32.3 Helena Mueller March AC 313 F 56 F35 10 5:42/K 57:02.5
246 57:33.1 Mark Dickinson Unattached 328 M 190 M55 11 5:43/K 57:14.4
247 57:34.1 Vicki Hartfree Unattached 124 F 57 F35 11 5:43/K 57:14.9
248 57:43.0 Lloyd Bentley RAF Wyton 434 M 191 MSen 83 5:44/K 57:21.8
249 57:49.0 Janine Prosser Unattached 190 F 58 FSen 20 5:45/K 57:32.4
250 57:51.6 Emma Evans Riverside Runners St Neots     118 F 59 FSen 21 5:45/K 57:31.8
251 57:54.4 Evie Graff Unattached 175 F 60 FSen 22 5:46/K 57:35.4
252 57:57.2 Tina Lambert March AC 510 F 61 F40 12 5:44/K 57:23.1
253 58:08.1 Charlotte Lucken Unattached 406 F 62 FSen 23 5:47/K 57:48.4
254 58:08.1 Jacqui De'Ath Unattached 125 F 63 FSen 24 5:47/K 57:49.2
255 58:10.5 Dean Williams Unattached 179 M 192 M40 33 5:46/K 57:44.6
256 58:18.2 Gary Taylor Unattached 272 M 193 MSen 84 5:47/K 57:53.3
257 58:19.3 Emily Ingle Unattached 331 F 64 FSen 25 5:50/K 58:16.4
258 58:21.0 Iris Moeller Unattached 262 F 65 F45 9 5:47/K 57:51.6
259 58:21.1 Joanna Cooper BRJ Run & Tri                 439 F 66 F35 12 5:47/K 57:48.7
260 58:23.3 William Harrison Unattached 215 M 194 MSen 85 5:49/K 58:14.3
261 58:25.2 David Sellick Riverside Runners St Neots     46 M 195 M60 8 5:48/K 58:02.5
262 58:25.6 Marie Williamson Ramsey Road Runners           321 F 67 F35 13 5:48/K 58:04.3
263 58:26.9 Jennie Cockcroft Unattached 261 F 68 FSen 26 5:50/K 58:21.3
264 58:28.6 Rebekah Lyles Unattached 117 F 69 FSen 27 5:50/K 58:20.6
265 58:30.1 Colin Reeve Godmanchester Running Club 57 M 196 M40 34 5:51/K 58:25.3
266 58:35.1 Mandy Tropeano Eye Community Runners         511 F 70 F50 6 5:49/K 58:07.9
267 58:37.1 Nick Beattie HelpMacca 241 M 197 MSen 86 5:51/K 58:26.3
268 58:37.4 Rhys Wilson Unattached 512 M 198 M55 12 5:50/K 58:24.7
269 58:46.6 Robert Boatwright Unattached 311 M 199 M60 9 5:51/K 58:31.6
270 58:50.1 Simon Johnson HelpMacca 237 M 200 M40 35 5:52/K 58:37.7
271 58:57.8 Sarah Price Unattached 530 F 71 F40 13 5:53/K 58:48.5
272 59:00.2 Andrew Moulds Unattached 271 M 201 M55 13 5:52/K 58:39.0
273 59:04.8 Alan Evans Unattached 177 M 202 MSen 87 5:52/K 58:35.0
274 59:04.9 Emma Clark Unattached 69 F 72 F40 14 5:52/K 58:38.5
275 59:05.9 Juliet Perrett Unattached 440 F 73 F45 10 5:52/K 58:40.9
276 59:12.3 Joanne Carrington Riverside Runners St Neots     181 F 74 F40 15 5:53/K 58:48.1
277 59:15.6 David Goodier Unattached 487 M 203 M45 33 5:54/K 58:57.0
278 59:19.1 Leslaw Pawlaczyk Unattached 417 M 204 MSen 88 5:53/K 58:46.2
279 59:19.2 Juan Manuel Granero Reyes Unattached 384 M 205 MSen 89 5:53/K 58:46.2
280 59:30.6 Fay Scrivener March AC 197 F 75 F40 16 5:54/K 58:56.7
281 59:41.6 Nick Howitt Unattached 10 M 206 M45 34 5:55/K 59:10.1
282 59:43.0 Diane Hufford Riverside Runners St Neots     132 F 76 F55 2 5:56/K 59:21.0
283 59:45.5 Michaela Hindhaugh Eye Community Runners         339 F 77 FSen 28 5:56/K 59:23.9
284 1:00:01.0 Claire Bull Unattached 33 F 78 F50 7 5:58/K 59:42.6
285 1:00:02.9 Richard Gilbert Unattached 108 M 207 M50 23 5:57/K 59:34.9
286 1:00:07.3 Matthew Dartford Unattached 137 M 208 MSen 90 5:57/K 59:34.4
287 1:00:07.5 Simon Dartford Unattached 343 M 209 MSen 91 5:57/K 59:34.7
288 1:00:13.6 Vicky Olik Bushfield Joggers             390 F 79 F35 14 5:59/K 59:46.8
289 1:00:17.5 Karen Silk Unattached 39 F 80 F45 11 6:01/K 1:00:11.2
290 1:00:18.9 Samantha Dickens Unattached 254 F 81 F50 8 5:59/K 59:50.0
291 1:00:20.3 Fiona King Unattached 516 F 82 F45 12 6:00/K 1:00:01.6
292 1:00:25.0 Anne Johnstone Stamford Striders             500 F 83 F50 9 6:00/K 1:00:04.2
293 1:00:33.2 Alexandra Hawkins Unattached 223 F 84 F35 15 6:02/K 1:00:17.1
294 1:00:35.8 Patrick Norman Unattached 323 M 210 M50 24 6:02/K 1:00:20.7
295 1:00:40.4 Mark Rose Unattached 31 M 211 M40 36 6:03/K 1:00:32.2
296 1:00:42.8 Hywel Adu-Bonsra Unattached 112 M 212 M40 37 6:03/K 1:00:25.7
297 1:00:43.9 Jon Barker Unattached 449 M 213 M45 35 6:03/K 1:00:25.2
298 1:00:51.8 Annelize Barnard Unattached 79 F 85 F40 17 6:03/K 1:00:29.4
299 1:00:56.8 Aniko Lyle Unattached 54 F 86 F40 18 6:03/K 1:00:27.0
300 1:01:04.9 Steve Humphrey Unattached 135 M 214 M45 36 6:03/K 1:00:28.3
301 1:01:07.5 Emma Gilbey Unattached 81 F 87 FSen 29 6:04/K 1:00:40.6
302 1:01:07.8 Ian Rendall Unattached 113 M 215 M65 4 6:03/K 1:00:34.3
303 1:01:15.5 Lea Zich Unattached 259 F 88 F35 16 6:05/K 1:00:50.4
304 1:01:16.5 Jim Wallis Unattached 136 M 216 M40 38 6:04/K 1:00:40.5
305 1:01:27.5 Judit Szalma Unattached 97 F 89 F40 19 6:06/K 1:00:57.9
306 1:01:27.7 Russell Hellwig Unattached 426 M 217 M45 37 6:06/K 1:00:59.2
307 1:01:31.6 Caroline Glitherow Unattached 176 F 90 FSen 30 6:07/K 1:01:12.6
308 1:01:37.7 Katherine Smith South Derbyshire Road Runners 345 F 91 FSen 31 6:08/K 1:01:21.0
309 1:01:39.1 Mattias Ekstrom Unattached 180 M 218 M40 39 6:07/K 1:01:13.6
310 1:01:42.2 Simon Eardley Unattached 310 M 219 M45 38 6:06/K 1:01:02.2
311 1:01:50.8 Nigel Whittaker Unattached 489 M 220 M40 40 6:07/K 1:01:12.3
312 1:01:53.6 Rachel Sygrove Team Balancise AC             431 F 92 F35 17 6:10/K 1:01:36.0
313 1:01:54.0 Natasha De Quincey-Wykes Team Balancise AC             348 F 93 F35 18 6:10/K 1:01:36.3
314 1:01:56.6 Aylie Ewing Unattached 93 F 94 F40 20 6:09/K 1:01:32.0
315 1:02:02.6 Sophie Mosley Unattached 537 F 95 F35 19 6:10/K 1:01:39.7
316 1:02:02.8 Nathalie Morris Unattached 536 F 96 F35 20 6:10/K 1:01:39.6
317 1:02:07.1 Simon Brett Unattached 518 M 221 M45 39 6:11/K 1:01:47.2
318 1:02:07.7 Jodie Milner Unattached 94 F 97 FSen 32 6:11/K 1:01:50.2
319 1:02:13.4 Phil Barrett Unattached 232 M 222 MSen 92 6:10/K 1:01:38.3
320 1:02:16.6 Barbara Reading Riverside Runners St Neots     258 F 98 F65 2 6:11/K 1:01:53.3
321 1:02:20.0 Arvind Thandi Unattached 294 F 99 F45 13 6:12/K 1:01:59.7
322 1:02:22.5 Paul Warren Unattached 42 M 223 M40 41 6:10/K 1:01:44.7
323 1:02:27.6 Laura Ballester HelpMacca 375 F 100 FSen 33 6:14/K 1:02:18.1
324 1:02:28.1 Deb Ludlow HelpMacca 374 F 101 F35 21 6:14/K 1:02:18.3
325 1:02:31.3 Isobel Manley Unattached 149 F 102 F45 14 6:12/K 1:02:02.5
326 1:02:33.1 Stephanie Pym Unattached 139 F 103 F35 22 6:14/K 1:02:19.4
327 1:02:35.6 Gemma Collins Team Bex 467 F 104 F40 21 6:13/K 1:02:14.1
328 1:02:35.7 Claire Murray Team Bex 535 F 105 F40 22 6:16/K 1:02:35.7
329 1:02:40.1 Sam Brown BRJ Run & Tri                 20 F 106 F40 23 6:14/K 1:02:16.8
330 1:02:42.6 Norma Leckie Riverside Runners St Neots     415 F 107 F65 3 6:14/K 1:02:20.3
331 1:02:45.8 James Haycock Unattached 43 M 224 MSen 93 6:13/K 1:02:08.5
332 1:02:50.4 Adam Blake Eye Community Runners         332 M 225 M45 40 6:14/K 1:02:24.8
333 1:02:56.6 Julie-Ann Pawley Unattached 531 F 108 FSen 34 6:16/K 1:02:37.3
334 1:03:00.5 Joanne Drye Unattached 210 F 109 F50 10 6:14/K 1:02:22.6
335 1:03:10.7 Melanie Fowler BRJ Run & Tri                 24 F 110 F40 24 6:18/K 1:02:56.0
336 1:03:16.7 Jim Mowatt Unattached 105 M 226 M50 25 6:16/K 1:02:42.9
337 1:03:16.7 Martin Leighfield Unattached 334 M 227 M55 14 6:16/K 1:02:43.2
338 1:03:27.6 Alan Dace Unattached 16 M 228 M50 26 6:19/K 1:03:08.7
339 1:03:27.7 Eleanor Bennett Unattached 102 F 111 F35 23 6:19/K 1:03:09.9
340 1:03:45.1 James Lloyd HelpMacca 236 M 229 MSen 94 6:19/K 1:03:11.7
341 1:03:47.4 Vincent Wilson Unattached 98 M 230 M45 41 6:20/K 1:03:17.2
342 1:03:56.0 Colin Hall Unattached 469 M 231 M55 15 6:21/K 1:03:28.0
343 1:03:56.0 Keith Shering Unattached 477 M 232 M40 42 6:21/K 1:03:28.4
344 1:04:34.0 Julie Holmes BRJ Run & Tri                 373 F 112 F35 24 6:26/K 1:04:19.3
345 1:04:36.1 Victoria Foster Unattached 239 F 113 FSen 35 6:27/K 1:04:25.9
346 1:04:41.4 Barbara Gill RAF Wyton 435 F 114 FSen 36 6:26/K 1:04:19.7
347 1:04:46.9 Simon Shorter HelpMacca 238 M 233 MSen 95 6:28/K 1:04:35.0
348 1:04:54.8 Alexander Smith Unattached 281 M 234 MSen 96 6:27/K 1:04:34.1
349 1:04:56.1 Lorna Thomas Unattached 227 F 115 FSen 37 6:28/K 1:04:40.7
350 1:04:56.1 Wayne Bradley Unattached 162 M 235 M45 42 6:28/K 1:04:41.2
351 1:05:14.5 Sarah Edwards Unattached 452 F 116 F40 25 6:29/K 1:04:46.4
352 1:05:16.7 Dave Land HelpMacca 247 M 236 MSen 97 6:28/K 1:04:43.3
353 1:05:25.9 Ben Hugg Unattached 65 M 237 MSen 98 6:31/K 1:05:09.1
354 1:05:32.8 Rachel Winton Unattached 301 F 117 F40 26 6:30/K 1:04:55.2
355 1:05:34.8 Claire Dawson Team Bex 391 F 118 F50 11 6:31/K 1:05:12.9
356 1:05:38.4 Heather Eggett Unattached 62 F 119 F55 3 6:30/K 1:05:01.8
357 1:05:41.1 Susie Laker Unattached 194 F 120 FSen 38 6:32/K 1:05:20.5
358 1:05:41.6 Peter Allen Unattached 451 M 238 M45 43 6:31/K 1:05:09.6
359 1:05:48.9 Tara Everson Unattached 83 F 121 F45 15 6:32/K 1:05:24.2
360 1:05:55.4 Gary Thurgood Yaxley Runners & Joggers       483 M 239 M55 16 6:33/K 1:05:25.1
361 1:06:12.9 Nick Watts Unattached 184 M 240 M55 17 6:34/K 1:05:41.7
362 1:06:47.7 Katie Holmes Unattached 188 F 122 FSen 39 6:39/K 1:06:30.3
363 1:06:55.5 Sarah Williams SE Fitness 279 F 123 FSen 40 6:39/K 1:06:27.1
364 1:07:03.3 Ben Edwards Unattached 355 M 241 MSen 99 6:40/K 1:06:42.2
365 1:07:15.5 Karen Richardson Cambridge & Coleridge AC       478 F 124 F50 12 6:40/K 1:06:41.5
366 1:07:26.5 Gemma Phelps Unattached 306 F 125 FSen 41 6:43/K 1:07:05.3
367 1:07:26.8 Michelle Moss Unattached 148 F 126 F35 25 6:41/K 1:06:51.6
368 1:07:33.0 Jennifer Rowell Unattached 170 F 127 F40 27 6:43/K 1:07:14.6
369 1:07:39.1 Helen Bristow Unattached 257 F 128 F40 28 6:42/K 1:07:04.5
370 1:07:39.6 Steve Dickens Tri-anglia Triathlon Club 253 M 242 M50 27 6:42/K 1:07:04.9
371 1:07:45.2 Bryony Smith BRJ Run & Tri                 27 F 129 FSen 42 6:44/K 1:07:22.9
372 1:07:46.1 Barbara Gunn Bushfield Joggers             101 F 130 F50 13 6:44/K 1:07:17.9
373 1:08:01.2 Gay Jackson Unattached 433 F 131 F50 14 6:46/K 1:07:42.2
374 1:08:30.7 Laura Phillips HelpMacca 173 F 132 F35 26 6:50/K 1:08:20.4
375 1:09:00.5 David Senior Unattached 264 M 243 M40 43 6:51/K 1:08:30.3
376 1:09:00.7 Cheryl Hannibal BRJ Run & Tri                 263 F 133 FSen 43 6:51/K 1:08:29.5
377 1:09:04.2 Rebecca Richardson Team Balancise AC             471 F 134 F40 29 6:51/K 1:08:34.1
378 1:09:09.9 Kathy Unwin Unattached 200 F 135 F45 16 6:54/K 1:08:56.6
379 1:09:11.7 Haider Ali Unattached 131 M 244 MSen 100 6:51/K 1:08:31.1
380 1:09:23.5 Derek Hill Unattached 41 M 245 M50 28 6:54/K 1:08:56.2
381 1:09:24.1 Parjit Mandair Unattached 292 F 136 F45 17 6:54/K 1:09:03.1
382 1:09:31.4 Ali Limentani Unattached 293 F 137 FSen 44 6:56/K 1:09:18.5
383 1:09:42.5 Stephen Saddington Unattached 142 M 246 MSen 101 6:52/K 1:08:37.1
384 1:09:42.5 Keith Simmons BRJ Run & Tri                 67 M 247 M65 5 6:57/K 1:09:25.1
385 1:10:07.8 Brian Bradshaw Unattached 336 M 248 M65 6 6:58/K 1:09:44.8
386 1:10:11.5 Russell Warrington Unattached 330 M 249 MSen 102 6:58/K 1:09:42.0
387 1:10:17.7 Claire Eales Northampton Road Runners       472 F 138 F45 18 7:01/K 1:10:09.6
388 1:10:21.2 Peter Barker Unattached 56 M 250 MSen 103 7:01/K 1:10:11.9
389 1:10:21.9 David Radford Unattached 288 M 251 M55 18 7:00/K 1:09:57.6
390 1:10:30.9 Claire Carman Unattached 22 F 139 F40 30 7:01/K 1:10:06.1
391 1:11:08.8 Craig Rouse Unattached 203 M 252 MSen 104 7:03/K 1:10:34.7
392 1:11:09.2 Alice Rouse Unattached 204 F 140 FSen 45 7:04/K 1:10:35.1
393 1:11:10.0 Andrea Bell Unattached 287 F 141 F50 15 7:05/K 1:10:45.9
394 1:11:15.4 John Willcock Riverside Runners St Neots     270 M 253 M65 7 7:05/K 1:10:50.7
395 1:11:17.6 Caroline Scully Team Bex 423 F 142 FSen 46 7:05/K 1:10:54.5
396 1:11:17.8 Brian Barry Team Bex 151 M 254 M65 8 7:06/K 1:10:55.6
397 1:11:17.8 Joanne Savage Team Bex 386 F 143 F40 31 7:06/K 1:10:55.5
398 1:11:18.5 Gary Worthington Unattached 430 M 255 M55 19 7:04/K 1:10:44.3
399 1:11:27.9 Lino Maruzzi Unattached 61 M 256 M60 10 7:05/K 1:10:53.3
400 1:11:45.4 Rachel Galluzzo Godmanchester Running Club 298 F 144 F35 27 7:10/K 1:11:39.3
401 1:12:08.7 Jayne Stringer Yaxley Runners & Joggers       403 F 145 FSen 47 7:09/K 1:11:32.1
402 1:12:19.0 Clare Moffat Unattached 186 F 146 F40 32 7:14/K 1:12:19.0
403 1:12:20.1 Sarah Henly Unattached 202 F 147 F50 16 7:12/K 1:12:00.6
404 1:12:26.4 Michael Lyles Unattached 116 M 257 M40 44 7:14/K 1:12:18.5
405 1:13:01.3 Suzanne Moss Unattached 159 F 148 FSen 48 7:15/K 1:12:26.1
406 1:13:09.2 Erica Van Manen Godmanchester Running Club 3 F 149 FSen 49 7:18/K 1:13:03.7
407 1:13:15.0 Eleanor Hunnybun Eye Community Runners         354 F 150 FSen 50 7:16/K 1:12:36.9
408 1:13:16.0 Gemma Smith Team Bex 470 F 151 FSen 51 7:20/K 1:13:16.0
409 1:14:03.8 Heidi Day Unattached 304 F 152 FSen 52 7:22/K 1:13:43.4
410 1:14:06.9 Tina Morris Unattached 145 F 153 F45 19 7:22/K 1:13:42.6
411 1:14:22.6 Victoria Cooke Eye Community Runners         353 F 154 FSen 53 7:22/K 1:13:44.2
412 1:14:31.2 Hayley Matthews Unattached 229 F 155 FSen 54 7:24/K 1:14:04.5
413 1:14:32.0 Trevor Ashton Unattached 416 M 258 M45 44 7:24/K 1:14:03.1
414 1:15:05.5 Kelly Beeken Unattached 349 F 156 F40 33 7:28/K 1:14:38.4
415 1:15:06.1 Alexandra Robinson Unattached 333 F 157 F40 34 7:28/K 1:14:38.5
416 1:15:07.0 Jayne Ramsay Unattached 338 F 158 F45 20 7:28/K 1:14:39.8
417 1:15:17.0 Jenna Spencer-Briggs Unattached 9 F 159 FSen 55 7:28/K 1:14:40.5
418 1:15:27.0 Alex Ormisher HelpMacca 251 M 259 MSen 105 7:33/K 1:15:27.0
419 1:15:31.3 Rob Horne HelpMacca 250 M 260 M40 45 7:33/K 1:15:31.3
420 1:15:40.6 Juskarn Mandair Unattached 291 M 261 MSen 106 7:32/K 1:15:19.4
421 1:16:02.3 Kelly Evans Unattached 525 F 160 F35 28 7:34/K 1:15:38.0
422 1:16:03.2 Liz Lord Unattached 519 F 161 F35 29 7:33/K 1:15:34.3
423 1:16:03.4 Kate Hill Unattached 40 F 162 F45 21 7:34/K 1:15:36.1
424 1:16:03.7 Rebecca Clark Unattached 80 F 163 F40 35 7:33/K 1:15:34.8
425 1:16:15.3 Sarah Emms Unattached 92 F 164 F40 36 7:35/K 1:15:50.4
426 1:17:19.6 Stewart Wilbur Unattached 171 M 262 M55 20 7:40/K 1:16:43.9
427 1:17:33.1 Gillian Holmes Unattached 427 F 165 F60 2 7:42/K 1:17:02.0
428 1:17:48.5 Nicola Anderson Team Balancise AC             352 F 166 F35 30 7:44/K 1:17:16.3
429 1:17:55.6 Charlotte  Goodson Team Balancise AC             532 F 167 F45 22 7:44/K 1:17:24.6
430 1:18:25.9 Sheila Preston Unattached 230 F 168 F55 4 7:48/K 1:17:58.8
431 1:18:32.1 Rachael Taylor-Martin Unattached 404 F 169 FSen 56 7:47/K 1:17:54.7
432 1:19:20.6 Michelle Miller Unattached 371 F 170 FSen 57 7:52/K 1:18:42.1
433 1:21:50.4 Sarah Watts Diss & District AC 183 F 171 F45 23 8:08/K 1:21:18.5
434 1:23:10.4 Alice O'Connor Unattached 55 F 172 FSen 58 8:18/K 1:23:01.1
435 1:23:29.0 Eve Sparrow Yates Team Balancise AC             362 F 173 F35 31 8:18/K 1:22:56.5
Overall Place Gun Time Name Club Bib Gender Gender Place Category Category Place Pace Chip Time

 

What's My Time