Stradbroke Triathlon

 

Provisional Results.  Any queries please do not hesitate in contacting us at This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Bib Numbers 23,49,117,121 we have added a second lap run time in for you. This has been worked as follows, Lap 1 + 10%. This is to give you a projected run and finish time only.

 

 Full Results

 This is a sortable and searchable table.

Stradbroke Triathlon
Place Name Bib No Gender Place Gender Category Place Category Swim Time Run To T1 T1 Time Bike Time T2 Time Run Lap 1 Time Run Lap 2 Time Run Time Finish Time Club
1 Lee Shipp 66 1 M 1 M35-39 2:30.9 0:23.4 0:27.4 25:55.2 0:34.1 5:58.6 5:59.5 11:58.1 41:49.3 Diss Cycling Club
2 Benjamin Mickleburgh 105 2 M 1 M40-44 2:44.0 0:21.9 0:28.8 27:58.4 0:20.8 6:39.9 6:39.8 13:19.7 45:13.9 Team Velo Velocity
3 Mark Nowell 63 3 M 1 M50-54 2:18.8 0:26.6 0:25.5 27:32.1 0:35.4 7:08.7 6:59.9 14:08.6 45:27.2 Tri-Anglia
4 Marcus Sladden 61 4 M 1 M20-24 2:13.9 0:23.7 0:33.3 30:00.5 0:28.6 5:51.9 6:00.7 11:52.6 45:32.8 Bungay Black Dog Running
5 Matthew Hicks 65 5 M 1 M30-34 2:25.3 0:24.8 0:30.0 28:00.1 0:33.9 6:55.1 7:02.0 13:57.1 45:51.4 Black Bikes Sheringham
6 Craig Smith 92 6 M 2 M30-34 3:20.7 0:34.5 0:49.8 28:33.7 0:28.5 6:17.3 6:20.9 12:38.2 46:25.5 Strac
7 Paul Seaman 67 7 M 2 M50-54 2:17.0 0:26.3 0:46.9 29:15.9 0:40.9 6:36.0 6:37.2 13:13.2 46:40.4
8 Nick Esser 96 8 M 2 M40-44 2:59.5 0:30.7 0:32.6 27:24.3 0:34.5 7:24.4 7:22.9 14:47.3 46:49.2 Rock Estate
9 Graham Coulter 62 9 M 3 M40-44 2:52.6 0:24.9 0:28.4 29:21.6 0:30.0 6:57.2 6:55.7 13:52.9 47:30.6 Strac
10 Oliver Cooper 74 10 M 2 M35-39 2:47.7 0:26.4 1:14.8 30:46.6 1:04.9 6:52.8 6:42.2 13:35.1 49:55.6 Ipswich Triathlon Club
11 Luke Harrison 111 11 M 1 M25-29 2:39.8 0:31.1 1:05.6 31:26.2 0:49.1 6:50.3 6:36.1 13:26.5 49:58.5 Trianglia
12 Wayne Tilbury-Larter 85 12 M 4 M40-44 2:39.8 0:28.1 0:57.0 31:47.4 0:46.1 6:50.1 6:47.0 13:37.1 50:15.8 Strac
13 Will Law 70 13 M 2 M25-29 3:03.6 0:24.6 0:39.3 33:44.2 0:22.5 6:14.1 6:19.8 12:33.9 50:48.2
14 Andrew Stewart 73 14 M 1 M55-59 3:11.8 0:28.7 0:41.3 30:49.9 0:42.6 7:28.8 7:42.2 15:11.1 51:05.6 Hadleigh Hares
15 Sam Melton 123 15 M 5 M40-44 2:51.6 0:27.2 1:18.2 31:56.9 0:36.0 6:56.1 7:06.8 14:02.9 51:13.0
16 Adam Watson 88 16 M 3 M35-39 2:49.9 0:29.6 0:54.7 31:44.2 0:54.2 7:36.3 7:34.3 15:10.7 52:03.5
17 Paul Lyons 100 17 M 3 M50-54 3:54.4 0:32.4 0:52.4 30:47.0 1:12.3 7:27.7 7:36.3 15:04.0 52:22.6 Beccles Triathlon Club
18 Colin Shadbolt 78 18 M 4 M35-39 3:13.3 0:29.7 0:54.3 34:24.3 0:39.2 6:46.0 6:44.1 13:30.2 53:11.1
19 Hugh White 89 19 M 4 M50-54 3:06.3 0:24.4 1:10.9 33:10.6 0:22.7 7:32.4 7:25.4 14:57.9 53:12.9 Hadleigh Hares
20 Simon Frost 134 20 M 6 M40-44 5:06.7 0:27.6 1:20.1 29:37.8 0:40.1 8:03.8 8:21.4 16:25.3 53:37.7 Strac
21 Ian Steward 69 21 M 5 M35-39 3:13.8 0:30.6 0:55.8 32:06.1 1:13.5 7:51.0 7:55.9 15:46.9 53:46.8
22 David Eastaugh 91 22 M 5 M50-54 3:08.8 0:34.1 1:18.2 33:51.7 0:33.2 7:15.8 7:08.7 14:24.6 53:50.8
23 Sadie Burton 32 1 F 1 F40-44 3:22.6 0:28.5 0:37.4 35:20.9 0:24.4 7:01.5 6:41.6 13:43.1 53:57.1
24 Andrew Larter 145 23 M 6 M35-39 3:09.8 0:23.1 1:11.5 32:24.3 1:13.7 7:45.6 7:59.8 15:45.4 54:08.1 Strac
25 Robert Batley 98 24 M 7 M40-44 3:35.2 0:29.8 0:49.6 33:20.2 0:34.7 7:49.0 7:34.9 15:23.9 54:13.5
26 Richard Lloyd 104 25 M 8 M40-44 3:45.8 0:32.5 1:11.2 32:28.0 1:02.7 7:47.7 7:28.1 15:15.8 54:16.2
27 Sarah Maidment 24 2 F 1 F35-39 3:44.8 0:27.7 0:57.8 33:07.2 0:50.6 7:30.5 7:40.2 15:10.8 54:19.1 Bungay Black Dog
28 Terry Garrity 139 26 M 1 M60 ++ 3:46.9 0:26.0 0:48.4 33:21.8 0:47.8 7:53.7 7:43.2 15:36.9 54:48.0 Beccles Tri Club
29 Christopher Lynam 131 27 M 7 M35-39 3:46.6 0:30.9 1:33.6 32:43.3 0:32.9 7:52.1 7:49.8 15:41.9 54:49.5
30 Jim Morris 77 28 M 6 M50-54 2:44.2 0:34.4 1:08.7 33:25.0 0:54.8 8:02.7 8:00.5 16:03.3 54:50.5
31 Simon Sparkes 119 29 M 9 M40-44 3:33.3 0:28.9 1:09.3 34:49.0 0:29.1 7:13.9 7:11.6 14:25.5 54:55.4 Bungay Black Dog Rc
32 Fergus Anderson 109 30 M 2 M55-59 4:09.7 0:30.8 0:51.9 34:26.3 0:19.6 7:35.9 7:29.7 15:05.6 55:24.1 Tri-Anglia
33 William White 60 31 M 1 MYouth 2:16.4 0:21.5 0:46.0 35:44.1 0:42.9 7:35.0 8:11.4 15:46.5 55:37.6
34 Robert Whiting 90 32 M 3 M30-34 2:51.2 0:28.1 1:37.2 34:29.8 0:51.2 7:27.0 7:56.9 15:24.0 55:41.8
35 Lynsey Allison 3 3 F 1 F25-29 3:50.8 0:29.3 0:45.4 33:00.0 0:40.9 8:24.4 8:33.9 16:58.3 55:44.9 Strac
36 Grant Randall 94 33 M 1 M45-49 3:33.6 0:31.6 1:11.8 34:22.3 0:50.1 7:40.6 7:50.6 15:31.2 56:00.8
37 Stuart Hunter 102 34 M 2 M45-49 3:06.3 0:31.4 0:53.2 35:27.1 0:46.8 7:47.2 7:36.4 15:23.6 56:08.7 Stowmarket Striders
38 Jake Hussey 113 36 M 4 M45-49 3:54.0 0:32.0 2:58.2 34:49.0 0:40.9 6:29.3 6:59.3 13:28.7 56:23.0 Plumstead Runners
39 Adrian Gaskin 86 37 M 5 M45-49 3:03.6 0:28.5 0:51.5 34:22.4 0:35.6 8:35.0 8:43.6 17:18.7 56:40.4
40 Sally Bryson 16 4 F 2 F40-44 3:19.1 0:28.4 0:47.9 35:12.9 0:46.7 8:06.1 8:04.3 16:10.4 56:45.6
41 Carolyn Hatton 9 5 F 1 F45-49 2:56.4 0:27.0 0:59.7 34:25.8 1:03.4 8:28.0 8:40.1 17:08.2 57:00.7
42 Sarah Evans 13 6 F 2 F45-49 3:01.4 0:31.3 0:51.2 34:51.2 0:56.9 8:14.7 8:36.7 16:51.4 57:03.6
43 Julia Green 5 7 F 3 F40-44 2:27.0 0:30.8 0:28.6 34:29.0 0:29.4 9:24.4 9:16.2 18:40.6 57:05.6 Tri-Anglia
44 John Sharpe 132 38 M 10 M40-44 4:46.4 0:30.8 0:51.4 33:52.5 0:50.0 8:35.6 8:07.8 16:43.5 57:34.8
45 Samuel Mooney 138 39 M 7 M50-54 4:31.1 0:29.5 2:39.7 32:25.8 0:57.2 8:23.7 8:10.2 16:34.0 57:37.5 None
46 Robert Stephenson 95 40 M 8 M35-39 3:14.8 0:33.5 1:09.5 35:14.9 0:55.3 8:20.6 8:24.9 16:45.5 57:53.7
47 Bernard Dyer 72 41 M 8 M50-54 2:53.3 0:31.8 1:12.2 34:10.4 1:04.5 9:00.1 9:06.4 18:06.5 57:58.9
48 Elizabeth Stewart 1 8 F 1 FYouth 2:18.8 0:25.8 0:54.5 37:12.7 0:33.3 7:46.8 8:48.7 16:35.5 58:00.7 Hadleigh Hares
49 Chris Gutteridge 137 42 M 9 M35-39 3:59.2 0:27.2 0:47.5 35:13.0 0:24.9 8:44.1 8:31.7 17:15.9 58:07.8
50 David Smeaton-Small 124 43 M 6 M45-49 3:38.5 0:33.8 1:36.6 34:28.3 1:03.7 8:40.2 8:25.0 17:05.2 58:26.3
51 Stuart Lawn 103 44 M 4 M30-34 3:38.8 0:25.0 0:55.6 37:40.1 0:27.9 7:19.5 8:00.0 15:19.6 58:27.2
52 Carla Shipp 27 9 F 2 F35-39 3:34.6 0:29.3 1:31.0 34:39.8 0:59.2 8:26.7 8:47.3 17:14.0 58:28.0 Diss Cycling Club
53 Peter Rogers 127 45 M 10 M35-39 3:29.4 0:27.6 1:14.1 39:18.4 0:42.7 6:36.3 6:42.9 13:19.3 58:31.6 Beccles Triathlon Club
54 Emma Cuthell 14 10 F 2 F25-29 3:23.9 0:27.0 0:53.3 37:00.3 0:48.9 8:03.3 8:03.2 16:06.5 58:40.1 Kings Lynn Triathlon Club
55 Nick Stolls 106 46 M 3 M55-59 4:24.8 0:33.0 1:57.2 35:35.4 0:54.3 7:46.1 7:58.4 15:44.5 59:09.5
56 Nicholas Hansen 84 47 M 11 M40-44 3:20.2 0:32.7 1:21.0 35:48.1 1:10.1 8:42.9 8:22.2 17:05.1 59:17.4
57 Chris Eaton 110 48 M 12 M40-44 3:13.8 0:32.4 1:05.0 35:06.0 0:42.9 9:18.0 9:20.1 18:38.1 59:18.5 Beccles Triathlon Club
58 Tim Asti 97 49 M 9 M50-54 3:31.5 0:31.2 1:51.4 35:18.4 0:47.3 8:44.9 8:38.1 17:23.0 59:22.9 Hare & Turtle
60 Patrick Larke 115 50 M 4 M55-59 4:36.4 0:29.8 1:22.8 36:51.8 0:54.3 7:40.4 7:43.2 15:23.6 59:38.9 Tri-Anglia
61 Tim Baillie 108 51 M 7 M45-49 3:32.3 0:30.2 1:27.2 36:53.9 0:25.6 8:40.1 8:32.7 17:12.9 1:00:02.3
62 Liz Maidment 17 11 F 5 F40-44 4:02.4 0:27.5 0:57.1 38:21.4 0:32.5 7:59.5 7:57.0 15:56.6 1:00:17.7 Orion Harriers
63 Simon Heath 64 53 M 10 M50-54 2:18.0 0:26.4 0:35.4 38:22.0 1:12.5 8:42.2 8:44.7 17:27.0 1:00:21.4 Tri-Anglia
64 Jane Anderson 33 12 F 1 F50-54 3:01.4 0:31.9 1:36.6 36:41.9 0:35.8 8:54.3 9:00.6 17:54.9 1:00:22.7 Tri-Anglia
65 Simon Palmer 82 54 M 2 M60 ++ 3:24.0 0:39.9 0:33.0 34:20.3 0:56.0 10:12.0 10:18.0 20:30.0 1:00:23.4 Ipswich Tri Club
66 Sean Day 142 55 M 8 M45-49 3:07.7 0:28.7 1:33.1 37:00.6 1:10.6 8:13.8 8:53.1 17:07.0 1:00:27.8
67 Simon Woolward 144 56 M 13 M40-44 3:18.7 0:31.8 1:13.2 36:21.0 0:31.2 9:17.5 9:25.6 18:43.1 1:00:39.2
68 Polly Potter 12 13 F 3 F35-39 2:41.6 0:28.4 1:24.5 38:46.3 0:44.4 8:28.3 8:09.9 16:38.2 1:00:43.6
69 Alan Wetherell 68 57 M 5 M30-34 2:24.3 0:28.3 2:03.9 36:57.5 1:35.8 8:29.9 8:55.9 17:25.8 1:00:55.7
70 Angela Bear 45 15 F 1 F55-59 4:39.6 0:29.9 0:53.8 38:19.0 0:25.9 8:10.9 8:09.1 16:20.1 1:01:08.5 Wymondham A/c
71 Lee Lawton 147 58 M 14 M40-44 3:51.0 0:31.3 2:38.2 36:53.7 0:57.1 8:04.1 8:25.6 16:29.7 1:01:21.1
72 Adrian Green 75 59 M 15 M40-44 3:03.2 0:27.3 0:29.0 36:38.9 0:28.0 10:03.6 10:12.9 20:16.5 1:01:23.2 Strac
73 Elaine Baxter 10 16 F 3 F45-49 2:48.9 0:29.5 1:30.8 40:06.1 0:24.0 8:09.1 8:05.9 16:15.0 1:01:34.5
74 Tim Hills 141 60 M 11 M35-39 2:30.6 0:29.6 0:58.3 38:00.7 0:50.6 9:21.0 9:42.1 19:03.1 1:01:53.1 Stradders Swimfit
75 David Neeve 129 61 M 6 M30-34 4:05.9 0:30.4 1:17.5 38:53.4 0:54.1 7:58.9 8:24.8 16:23.7 1:02:05.1 Bungay Black Dog Rc
76 Ashley Lawson 122 62 M 2 M20-24 3:02.9 0:34.9 2:15.5 36:27.8 1:47.9 8:42.7 9:15.5 17:58.3 1:02:07.4
77 Christopher Eagle 112 63 M 16 M40-44 3:16.9 0:34.4 1:46.0 38:01.3 1:03.6 8:34.2 9:06.2 17:40.5 1:02:22.8
78 Lucy Kershaw 7 17 F 4 F35-39 2:28.8 0:31.9 1:10.2 40:10.5 0:31.3 8:55.6 8:48.4 17:44.0 1:02:36.8
79 Alan Smith 133 64 M 5 M55-59 3:54.2 0:36.7 1:12.6 37:18.8 1:00.7 9:12.3 9:22.7 18:35.0 1:02:38.1 Beccles Triathlon Club
80 Kevin Ward 79 65 M 17 M40-44 3:09.4 0:35.0 1:42.3 37:21.2 0:41.7 9:54.2 9:17.4 19:11.7 1:02:41.5 Hate & Turtle
81 Roy Harvey 116 66 M 11 M50-54 2:57.9 0:31.3 0:59.8 37:55.2 1:33.9 9:27.6 9:29.1 18:56.7 1:02:55.0 Wymondham A//c
82 Christopher Moore 140 67 M 18 M40-44 4:23.9 0:31.4 1:43.5 36:35.8 1:14.2 9:11.6 9:23.5 18:35.2 1:03:04.1
83 Will Carpenter 93 68 M 12 M50-54 3:52.4 0:38.3 1:50.3 37:38.1 1:00.6 8:57.0 9:16.0 18:13.1 1:03:12.9 Trianglia
84 Maria Smith 8 18 F 4 F45-49 2:42.8 0:29.0 1:43.7 39:00.1 0:40.7 9:32.4 9:23.7 18:56.1 1:03:32.6
85 Carlton Blaxill 76 69 M 13 M50-54 2:47.6 0:37.9 2:04.7 37:05.5 0:42.4 10:23.7 10:06.6 20:30.3 1:03:48.6
86 Dennis Freeman 114 70 M 3 M60 ++ 5:00.7 0:33.6 0:53.9 38:15.1 0:56.4 9:34.5 9:40.6 19:15.2 1:04:55.1
87 Ian Towler 107 71 M 6 M55-59 3:59.0 0:35.4 2:13.9 37:02.4 1:51.6 9:56.4 10:13.3 20:09.7 1:05:52.2
88 Alex Adams 101 72 M 19 M40-44 3:57.9 0:34.1 2:46.5 39:14.1 0:38.0 9:05.7 9:35.9 18:41.6 1:05:52.5
89 Amanda Coleman 11 19 F 6 F40-44 3:17.6 0:29.3 1:25.5 43:13.6 0:29.2 9:05.3 9:15.2 18:20.5 1:07:16.0
90 Wendy Larke 41 20 F 2 F50-54 3:37.6 0:36.5 0:53.3 40:04.8 1:18.1 10:38.2 10:32.1 21:10.3 1:07:40.9 Tri-Anglia
91 Anna Frances Richardson 30 21 F 5 F45-49 3:26.3 0:27.7 1:43.5 39:33.6 1:13.6 10:52.6 10:24.6 21:17.2 1:07:42.1
92 Lesley Doughty 38 22 F 6 F45-49 4:31.2 0:30.2 1:43.9 41:34.5 0:41.0 9:33.3 9:21.7 18:55.0 1:07:56.0
93 Sarah Edwards 25 23 F 7 F45-49 3:55.4 0:36.0 1:13.6 42:03.1 0:37.0 9:48.7 10:00.2 19:48.9 1:08:14.2 1
94 Robin Chew 125 73 M 14 M50-54 4:18.3 0:41.4 2:32.5 41:11.3 0:39.3 9:32.8 9:55.6 19:28.5 1:08:51.5
95 Tony Rook 126 74 M 15 M50-54 3:55.1 0:31.5 1:48.0 42:58.1 1:26.7 9:04.9 9:42.8 18:47.8 1:09:27.4
96 Simon Parnell 81 75 M 9 M45-49 3:26.8 0:35.9 1:55.9 46:44.8 0:28.8 8:15.7 8:06.2 16:22.0 1:09:34.4
97 Anna Stephenson 4 24 F 5 F35-39 2:37.0 0:32.8 1:31.2 43:23.2 0:26.0 10:57.7 10:06.8 21:04.6 1:09:35.0
98 Hazel Garrity 50 25 F 1 F60 ++ 4:15.6 0:30.0 1:12.0 45:31.7 0:35.5 8:52.2 8:54.6 17:46.8 1:09:51.8
99 Rachel Morris 18 26 F 8 F45-49 3:17.3 0:34.6 1:40.5 43:20.3 0:41.7 10:18.0 10:20.2 20:38.2 1:10:12.8
100 Sophie Hudson 39 27 F 9 F45-49 4:47.4 0:39.4 2:07.5 42:15.2 1:52.0 9:23.8 9:44.8 19:08.7 1:10:50.3
101 Eleanor Wharton 42 28 F 1 F30-34 3:56.5 0:32.7 1:46.9 43:54.3 0:39.7 10:15.6 10:22.1 20:37.8 1:11:28.1
102 Mags Humphrey 29 29 F 6 F35-39 5:30.1 0:30.8 2:08.1 39:57.4 0:47.7 11:45.0 11:17.2 23:02.2 1:11:56.4
103 Catherine Hurst-Hewett 2 30 F 2 F30-34 2:56.4 0:29.4 1:37.0 44:40.8 0:53.4 10:38.7 10:44.0 21:22.7 1:12:00.0
104 Janine Daynes 6 31 F 10 F45-49 2:53.1 0:36.8 1:06.4 42:19.7 0:52.7 12:24.2 11:56.2 24:20.5 1:12:09.3 Beccles Triathlon Club
105 Jackie Elms 21 32 F 3 F50-54 3:29.4 0:33.2 1:32.5 43:28.5 0:49.0 11:02.4 11:21.2 22:23.6 1:12:16.4
106 Emma Dawson 37 14 F 3 F30-34 2:47.4 0:33.7 2:06.8 44:09.1 1:19.8 9:52.3 11:38.9 21:30.9 1:12:27.7
107 Gillian Rennie Dunkerley 51 33 F 2 F55-59 4:54.1 0:47.6 2:26.5 43:27.4 1:40.2 9:28.0 9:59.0 19:27.0 1:12:43.1 Stradbroke
108 Nicki Goddard 44 34 F 11 F45-49 3:47.7 0:30.3 1:08.4 44:37.4 0:38.0 11:08.4 10:55.1 22:03.5 1:12:45.6
109 Linda Nobbs 35 35 F 12 F45-49 4:09.9 0:37.8 2:06.7 44:20.0 0:32.3 10:50.7 11:17.8 22:08.6 1:13:55.4 Bungay Black Dog Running
110 Steve Halliley 83 76 M 10 M45-49 3:00.7 0:39.0 1:48.2 41:12.8 0:45.4 13:30.3 13:28.2 26:58.5 1:14:24.6 Beccles Triathlon Club
111 Cheryl Goymer 48 36 F 4 F50-54 6:29.7 0:39.6 1:32.5 45:32.4 0:38.3 10:01.8 10:00.0 20:01.9 1:14:54.6 Waveney Valley Ac
112 Graham Haveron 135 77 M 7 M55-59 7:26.0 0:33.6 2:50.5 44:29.6 0:37.1 9:46.9 9:26.0 19:12.9 1:15:09.9
113 Emma Whayman 31 37 F 7 F40-44 3:57.3 0:32.8 1:26.1 47:42.8 0:36.2 10:59.5 11:06.3 22:05.9 1:16:21.2
114 Caroline MacKinson 46 38 F 8 F40-44 4:55.4 0:35.5 2:33.5 47:46.3 0:35.6 10:09.5 10:08.0 20:17.5 1:16:43.9
115 Amanda Hyde 54 39 F 13 F45-49 4:08.9 0:42.3 4:11.7 47:08.1 1:22.2 10:08.2 9:48.5 19:56.8 1:17:30.2
116 Denise Coduri 20 40 F 3 F55-59 3:26.4 0:34.2 2:51.5 50:49.0 0:58.9 11:05.9 11:09.1 22:15.1 1:20:55.3 Stradbroke Swim & Fitness
117 Sarah Sparkes 43 41 F 9 F40-44 4:35.7 0:30.4 1:05.5 56:09.3 0:37.7 9:26.7 9:23.7 18:50.4 1:21:49.1 Bungay Black Dog Rc
118 Louise Chandler 36 42 F 4 F30-34 4:29.1 0:45.4 1:44.4 50:42.7 0:51.0 12:02.5 12:06.9 24:09.5 1:22:42.4 Chandler Louise
119 Nicky Braithwaite 19 43 F 14 F45-49 3:24.3 0:50.2 1:51.6 51:45.5 0:42.3 14:37.4 13:18.8 27:56.3 1:26:30.3
120 Paula Partridge 15 44 F 10 F40-44 3:22.4 0:34.3 1:41.1 55:33.0 0:43.6 12:51.7 13:01.9 25:53.6 1:27:48.2
121 Linda Clay 59 45 F 11 F40-44 5:31.7 0:35.6 2:31.2 57:19.0 0:55.3 13:05.0 12:41.9 25:46.9 1:32:39.8
DNF * B Lewis 117 M M45-49 4:17.9 0:49.9 1:52.9 38:12.3 1:27.7 9:38.3 10:30.20 ** 20:08.5 56:19.3
DNF * Colin Gedney 121 M M25-29 4:26.1 0:25.6 1:32.5 45:41.0 1:03.4 7:04.6 7:45.60 ** 14:50.2 1:07:58.8 Stradbroke Swim & Fitness
DNF * Stevie Harrison 23 F F40-44 4:08.8 0:35.0 0:43.5 40:45.3 0:42.5 9:37.0 10:34.10 ** 20:11.1 1:10:00.7 Stowmarket Striders Runni
DNF * Jacqueline Kovacevic 49 F F50-54 5:29.4 0:46.0 1:19.1 51:34.8 0:29.6 11:54.1 13:01.80 ** 24:55.9 1:11:33.3
Place Name Bib No Gender Place Gender Category Place Category Swim Time Run To T1 T1 Time Bike Time T2 Time Run Lap 1 Time Run Lap 2 Time Run Time Finish Time Club

 

What's My Time